Proč se seznamovat po internetu

0

Důvodů, proč se seznamovat po internetu existuje spousty a každému může vyhovovat něco zcela jiného. Seznamování se po internetu mnozí označují za nebezpečné, pokud se však dodržují pravidla, není se čeho obávat a takové seznámení není o nic nebezpečnější, než seznámení v reálném životě.

Na neřáda může člověk narazit kdekoliv. V čem je takové seznámení jiné? Úmyslně nepíši lepší, protože neexistuje horší nebo lepší, pouze každý dá přednost jinému způsobu.

Pro věčné stydlíny

Někdo se tak moc stydí, že mu dělá problémy hovořit s cizí osobou, natož ji oslovit. Na téma „tréma“ bylo již napsáno mnoho. Někdo se potí, zadrhává, nedokáže navázat oční kontakt a pomalu zapomene i své jméno, osloví-li jej sympatická osoba. Svou roli tady hraje sebevědomí a důvěra sám v sebe. Někdo ačkoliv je okouzlující bytost si připadá nemožně. V tom je internet výtečnou pomůckou.

Člověk se takto dokáže snadněji rozpovídat o svých zájmech, plánech a jiskra skočí i prostřednictvím písmenek. Samozřejmě je i hodně důležité, kdo je na druhé straně. Rozhodně doporučujeme dodržovat bezpečnostní pravidla a navštěvovat pouze ověřené seznamky a neprozrazovat o sobě, kde bydlím apod.

Úspora času

V jeden večer může díky internetu poznat člověk až několik osob. To se v reálném životě jen tak nepoštěstí a navíc by to stálo dost peněz. Díky internetu tak zjistíte, zda si s dotyčnou osobou opravdu máte co říci. Někdy stačí jedna věta a víte, že přes to vlak nejede. Člověk vás něčím odpudí nebo naopak upoutá.

Rande kdykoliv vám to vyhovuje

Domluvit si reálné rande může být někdy oříšek. Když to zrovna vyhovuje vám, nemusí to vyhovovat druhému. Takto se přihlásíte a můžete randit, poznávat nové lidi, jak to vyhovuje vám. Ať je ráno, odpoledne či večer. V týdnu, ale i o víkendu. Navíc si můžete k takovému randění dát kafe, čaj nebo skleničku vína a zakousnout něco dobrého v pohodlí domova. Nemusíte nikam cestovat a nic vám nehrozí. Nemusíte se dokonce ani líčit a oblékat to nejlepší oblečení. Líčení je fajn pouze v případě, že hodláte uskutečnit videohovor.

Share.

About Author

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Leave A Reply