I v montérkách můžete být sexy. Stačí si dobře vybrat

2

Ryze mužská povolání, jako je automechanik nebo instalatér, pomalu dobývají i ženy. A tak jsou v terénu občas vidět atraktivní brunety nebo blondýny v montérkách s hasákem u pasu. Jak se jim daří vypadat v pracovních oděvech skvěle a sexy? Vybírají v regálech s dámskými pracovními oděvy.

Dámské pracovní oděvy se na první pohled liší od těch pánských

Pracovní oděvy mají za úkol nejen ochránit před špínou, ale hlavně zajistit bezpečí při práci v dílně i na zahradě. A aby dobře sloužily a nevadily při práci, měly by dokonale padnout. Dámské pracovní oděvy splňují vše, co něžné pohlaví od pracovního oděvu vyžaduje. Kvalitní materiál s funkčními prvky, střih padnoucí dámským křivkám, příjemný materiál i ženskost ukrytou v barvách. Módní trendy ve světě dámského pracovního oblečení určují například značky Desman a CRV.

Dámské pracovní oděvy Yowie oblékají profesionálky i domácí kutilky a zahradnice

Dámské pracovní oděvy Yowie od značky CRV jsou jedny z nejženštějších pracovních oděvů na trhu. Zahrnují jak klasické montérky a montérkové kalhoty, tak i volnočasové vesty, softshellové a fleecové bundy, sukně, mikiny, pláště a doplňky, jako pásky a šátky. Jsou laděné do dvou barevných variant – do modro-fialové a hnědo-zelené barevné kombinace. Květinový vzor v rozparcích dodává pracovnímu oděvu výjimečný šmrnc. Všechny pracovní oděvy jsou vybaveny praktickými kapsami a poutky, které poslouží nejen profesionálkám, ale i domácím kutilkám, zahradnicím i pejskařkám.

Dámské pracovní oděvy Yowie

Dámské pracovní oděvy Yowie

Dámské pracovní oděvy DESMAN Lady jsou šik

Značka DESMAN se už několik desítek let specializuje zejména na montérky. Zakládá si na kvalitním zpracování a funkčním designu svých oděvů. A ani u dámských pracovních oděvů DESMAN LADY nesnížila laťku. Poměr polyesteru (65 %) a bavlny (35 %) s gramáží 235 g/m2 zachovala i u kalhot a bund pro ženy.

Dámské pracovní oděvy DESMAN Lady

Dámské pracovní oděvy DESMAN Lady

Dámská pracovní obuv na práci i pro volný čas

Pracovní obuv už dávno není fádní a ošklivá. Svým vzhledem konkuruje i módním značkám bot. Kvalita je ale mnohdy nesrovnatelná. Pracovní obuv je učena pro velkou zátěž, proto musí být kvalitně zpracovaná a vydržet extrémní podmínky. I přes velkou kvalitu si ale často drží nižší cenu než drahé boty módních značek. Dámské pracovní boty značky Yowie perfektně ladí k celé kolekci. Další variantou dámské pracovní obuvi je obuv Farmer Lady Ankle, která se nabízí v několika barevných variantách.

Dámska pracovní obuv

Dámska pracovní obuv

Dámy, pánské pracovní oděvy jsou minulostí. Už žádné zahnuté rukávy, plandavá bunda nebo zkracované kalhoty. Vybírejte u TOMIS CZ dámské pracovní oděvy, které vám padnou jako ulité.

www.tomiscz.cz

Autor

2 komentáře

Komentáře k článku