5 netradičních vánočních dárků pro muže

0

Vánoce jsou za rohem a vánoční šílenství začíná nabírat na obrátkách. Nestihli jste ještě nakoupit všechny dárky a netušíte, co svému partnerovi letos zabalit pod stromeček? Přinášíme vám 5 nápadů na netradiční dárky, které zajisté potěší jak elegána, tak sportovce, gurmána a další typy mužů.

Koloběžka pro dospělé

Patří-li váš partner k sportovním typům, pak mu kupte koloběžku pro dospělé. Jedná se nejen o sportovní pomůcku, ale bezvadný dopravní prostředek, který lze používat na cestu do práce, nákupy, do posilovny a všude tam, kde se člověku pěšky nechce. Když koupíte koloběžku i sobě, můžete podnikat společně během jara a léta výlety.

Kupte mu vzdělání – kurz

Nejlepší dárek je takový, který nezestárne. Tím je vzdělání. Kupte tedy svému partnerovi kurz v oboru, který ho baví. Ať už je to oblast fitness, vaření, finanční, vedení lidí a mnoho dalších. Některé kurzy se dají konat i z pohodlí domova online.

Pivní lázně pro dva

I váš partner si určitě zaslouží hýčkání, rozmazlování, odpočinek a relaxaci. Pivní lázeň obsahuje mnoho přírodních látek, které prospívají pokožce a je balzám na duši. Nechte se tedy společně naložit do pivní lázně a k tomu si dejte ještě každý i skleničku piva, aby ani chuťové buňky nepřišly nazmar.

Luxusní hodinky

Hodinky muži nosí různé. Záleží, zda dává přednost oblekům anebo sportovní eleganci. Podle toho pak vyberte i design hodinek. Pánové si nepotrpí na šperky, jako ženy. Ale zato si potrpí na kvalitní hodinky.

Gurmánský zážitek

Je-li váš partner mlsoun a má rád dobré jídlo, kupte mu nezapomenutelný gurmánský zážitek a samozřejmě pro dva, abyste si mohli tuto akci užít společně. Gurmánský zážitek se může týkat jak různých druhů jídla, tak alkoholických nápojů. Vybírejte tedy pečlivě.

5 netradičních vánočních dárků pro muže
Share.

About Author

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Leave A Reply