Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

0

Investovat do zlata? Rozhodně se to vyplatí. Zlato sice patří mezi konzervativní investice, ale o to větší bezpečí pro vaše úspory může nabídnout. Pokud chcete zlato nakoupit, potřebujete samozřejmě najít spolehlivého a levného dodavatele zlata. Ale kde ho hledat? Nemusíte chodit daleko, nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese Zlatemince.cz. Zavítat můžete také do kamenné prodejny v budově Obecního domu v Praze. Obchod najdete ve druhém patře, kam se nejsnadněji dostanete služebním vchodem a následně se necháte výtahem vyvézt do druhého patra. Nízké ceny zlata najdete také v brněnské pobočce, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Nechte se zlákat cenou i kvalitou

Je to samozřejmě zejména nízká cena, která k tomuto prodejci láká stále více investorů. Kromě toho ale nabízí také vysoké skladové zásoby a širokou nabídku investičního zlata i stříbra. Každý si tak může najít způsob, jak do těchto drahých kovů bezpečně uložit své úspory a započít cestu udržitelného a snadného investování. Na stránce investiční zlato se můžete přesvědčit, že ceny jsou zde skutečně bezkonkurenční. Ceník v euro najdete na stejné stránce investičné zlato.

Řekněte zlatu ano

Zlato je dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších investičních produktů. Přesto o něm koluje celá řada mýtů. Například někteří obchodníci nabízejí české zlato. Realita je však taková, že žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí. Většina zlata, které se u nás nebo v nejbližším okolí prodává, pochází ze švýcarských rafinérií. Nenechte se tedy zlákat planými sliby a vždy si informace dobře prověřujte. To samé pak platí o cenách – někdy jsou skutečně tak přemrštěné, že čekat na nějaký výnos můžete celá desetiletí. Proto je zásadní nakupovat od osvědčeného a poctivého prodejce. Klíčová je pak nejen cena, ale také kvalita a prestiž. Pokud si totiž pořídíte prestižní značku, máte jistotu, že v budoucnu nebudete mít potíže danou zlatou cihličku či minci zpeněžit. Myslete na to, než nakoupíte neověřené zlato od neznámého prodejce.

Odborníci žasnou a slibují i další růst

Poslední týdny ukázaly, že zlato rozhodně má pořád co nabídnout. Ani zdaleka nejde o nějakou nezajímavou konzervativní investici, ale naopak jde o dynamický produkt, který slibuje vysoké a dlouhodobý výnosy. Odborníci se shodují na tom, že cena zlata bude dále narůstat, a svědčí pro to i historický vývoj. I zlato se jako každá investice muselo potýkat s propady, v dlouhodobém horizontu však jasně vítězí a drží si pozici jedné z nejspolehlivějších investic vůbec.

Navíc i menší investice přinášejí zisk. Nemusíte investovat miliony, stačí nakupovat fyzické zlato po menších kusech podle volné hotovosti a pomalu si budovat své zajištění do budoucna. Zapomeňte však na virtuální zlato nebo investice do akcií zlatých dolů. Nikdo vám nezaručí, že důl již není již vytěžený, a snadno tak můžete přijít o své úspory.

Jak investovat do zlata?

Nejlepší strategií je nákup fyzického zlata ve formě investičních cihel nebo mincí. Vyžadujte vždy zlato do svého osobního držení a nenechte se uspokojit planými sliby nebo papírovými certifikáty. Fyzické vlastnictví zlata dává jistotu, že máte svou investici pevně pod kontrolou a kdykoliv ji můžete využít podle své potřeby a záměru. Využijte atraktivní investici do zlata a nakupte za výhodné ceny. Skvělým partnerem pro investování do zlata je obchod Zlatemince.cz, který vám pomůže uložit vaše peníze chytrým a bezpečným způsobem. Nenechte si své peníze zlikvidovat inflací, ale staňte se aktivními správci svých tvrdě vydělaných úspor. Mohou vás zajistit na stáří a přinést klid a jistotu finančního zabezpečení.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Autor

Komentáře k článku