Trendy pro mladé 2024 – oversize, tie-dye a neonové barvy

0

Pokud chcete v letošní sezóně zazářit, bude dobré, když do svých outfitů zařadíte trendy oblečení, boty a stylové módní doplňky. Jestliže nejste v obraze, co se zrovna nosí, nemusíte zoufat. Na následujících řádcích vám totiž podrobně představíme nejnovější hity pro teenagery. Čtěte a inspirujte se!

Jaký střih oblečení bude v kurzu v roce 2024?

V letošní sezóně budou in především oděvy v tzv. oversize střihu. Tento střih je prodloužený a sluší zejména ženám a mužům s vyšším typem postavy. Oversize mohou být svetříky, trička, ale i mikiny. Jedná se o velmi vzdušné a pohodlné oblečení, které má i tu výhodu, že snadno zamaskuje nějaké to kilo navíc. Oversize oděvy se hodí do volnočasových a do ležérních outfitů. Na tento střih narazíme i v sportovně laděných odděleních. Rozhodně je tak z čeho vybírat. Pokud by vám zmíněný střih nevyhovoval, ale přesto toužíte po volnějším oblečení, můžete vsadit na relaxed fit nebo na regular fit střihy. Ty jsou také in a mohly by splňovat vaše požadavky. Na stylové kousky v oversize provedení narazíte také a oblíbeném e-shopu PRM. Tady si přijde na své každý milovník módy. Oversize móda si rozumí také s potisky. Ty jsou pro mladé jako stvořené. Letos můžete volit minimalistické potisky i celoplošný potisk. Při výběru se tak řiďte svými preferencemi.

Jak vybrat trendy oblečení a boty online?

Trendy oděvy a obuv vám musí sedět tzv. na míru. Nikde by nemělo nic trčet ani překážet. Chodidlo by nemělo v obuvi plavat, ale ani by na něm neměly být utlačovány prsty. Na e-shopu proto oblečení a boty nakupujte za pomoci klasického krejčovského metru. Díky němu u obuvi pečlivě změřte vnitřní vložku jiné boty, která vám dobře padne. U oblečení si zase všímáme obvodu našeho hrudníku, pasu a boků. Naměřené údaje pak porovnejte vždy ještě i s velikostní tabulkou vybrané značky. Různí výrobce mají totiž nuance v číslování. Budete-li správně měřit a pečlivě porovnávat, snáze se vyhnete reklamacím. U solidních prodejců značkového oblečení jde však i tak jen o pouhou formalitu.

V jakém stylu se nejlépe oblékat v letošní sezóně?

Letos pofrčí tzv. tie-dye styl oblékání. Jedná se o trend, který se do módy cyklicky vrací. V dřívějších časech jsme se bavili o batikování. Aktuálně můžeme na trhu najít oblečení, obuv i doplňky v pestrobarevném tie-dye provedení. Výběr barev záleží jen na vás a na vašem vkusu. Každý jsme totiž jiný a důležité je i to, aby nás oblečení charakterizovalo a souznělo s naším temperamentem a s naší náturou. In budou tie-dye trička, kalhoty, ale i šaty a sukně. V kurzu budou ty s vyšším pasem. Vysoký pas na oblečení vyčaruje slečnám opticky útlejší postavu. Mladší ročníky mohou letos volit i denimovou módu. To je stálice, která z módy nevychází.

Jaké barvy zařadit do mladistvého šatníku roku 2024?

V roce 2024 budou hrát prim zejména přírodní a neonové odstíny barev. Přírodní kousky můžeme nechat starší generaci. Teenageři se mohou s chutí vrhnout do víru odvážnějších barev. Svítivě zelené, růžové a jasně žluté oblečení, boty nebo doplňky mají tu výhodu, že v nich v davu rozhodně nezapadnete. Výrazné barvy patří k jaru. Je to něco osvěžujícího a energického. Nebojte se hrát si s barvami a experimentovat. Neonové kousky můžete vždy v outfitu doplnit také černou nebo bílou barvou. To jsou barvy univerzální, které se hodí i do tzv. kapsulových šatník. Navíc z módy jen tak nevyjdou.

Autor

Komentáře k článku