5 netradičních vánočních dárků pro muže

0

Vánoce jsou za rohem a vánoční šílenství začíná nabírat na obrátkách. Nestihli jste ještě nakoupit všechny dárky a netušíte, co svému partnerovi letos zabalit pod stromeček? Přinášíme vám 5 nápadů na netradiční dárky, které zajisté potěší jak elegána, tak sportovce, gurmána a další typy mužů.

Koloběžka pro dospělé

Patří-li váš partner k sportovním typům, pak mu kupte koloběžku pro dospělé. Jedná se nejen o sportovní pomůcku, ale bezvadný dopravní prostředek, který lze používat na cestu do práce, nákupy, do posilovny a všude tam, kde se člověku pěšky nechce. Když koupíte koloběžku i sobě, můžete podnikat společně během jara a léta výlety.

Kupte mu vzdělání – kurz

Nejlepší dárek je takový, který nezestárne. Tím je vzdělání. Kupte tedy svému partnerovi kurz v oboru, který ho baví. Ať už je to oblast fitness, vaření, finanční, vedení lidí a mnoho dalších. Některé kurzy se dají konat i z pohodlí domova online.

Pivní lázně pro dva

I váš partner si určitě zaslouží hýčkání, rozmazlování, odpočinek a relaxaci. Pivní lázeň obsahuje mnoho přírodních látek, které prospívají pokožce a je balzám na duši. Nechte se tedy společně naložit do pivní lázně a k tomu si dejte ještě každý i skleničku piva, aby ani chuťové buňky nepřišly nazmar.

Luxusní hodinky

Hodinky muži nosí různé. Záleží, zda dává přednost oblekům anebo sportovní eleganci. Podle toho pak vyberte i design hodinek. Pánové si nepotrpí na šperky, jako ženy. Ale zato si potrpí na kvalitní hodinky.

Gurmánský zážitek

Je-li váš partner mlsoun a má rád dobré jídlo, kupte mu nezapomenutelný gurmánský zážitek a samozřejmě pro dva, abyste si mohli tuto akci užít společně. Gurmánský zážitek se může týkat jak různých druhů jídla, tak alkoholických nápojů. Vybírejte tedy pečlivě.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku