Účinná pomoc proti vráskám

0

S přibývajícími léty nedokáže lidské tělo vyrobit již dostačující množství kolagenu a elastinu v pokožce, tudíž ta ztrácí svou sílu a pružnost. Mladé tělo dokáže vyrobit dostatek těchto proteinů, proto je pleť hladká, pružná a bez vrásek. Jedná se o přirozený proces a stárnutí není v lidských silách zastavit, ale lze zpomalit a různými metodami pleť vyhladit.

Trápí i vás ztráta elasticity kůže? Našla jste na svém obličeji první viditelné vrásky? Pak je přestaňte zkoumat ve zvětšovacím zrcátku a sáhněte raději po účinné záchraně. Tím jsou regenerační krémy a krémy pro ženy dle věku proti vráskám. Kůže se věkem ztenčuje a ztrácí svou pružnost, proto je potřeba dodat ji chybějící hydrataci a kolagen. Správná kosmetika v kombinaci se zdravou stravou a pitným režimem pomohou tvorbu vrásek zbrzdit. Tato kombinace vám pomůže. Jaké další možnosti se nabízejí?

Kosmetika

Jak už jsme zmínili výše, sáhněte po kvalitních krémech. Většinou jsou namíchány tak, aby dodaly pokožce ženy vše potřebné podle věku. Proto můžete na obalech vídat krémy proti vráskám s čísly 35 + nebo 45 +, 55 + apod. Používejte vždy krém úměrně vašemu věku. Ne, že by vám krém 45 + nepomohl, když je vám 30 let, ale co budete dělat, až vám skutečně těch 45 bude? Občas je možné použít krém pro starší ženy jako omlazující kúru. Používat jej třeba 2 týdny a poté se vrátit ke krémům určené vašemu věku. Mimo kosmetiky můžete zkusit ještě i další triky.

Žehlička proti vráskám

Dřív byly žehličky pouze v kosmetických salónech. Dnes si je můžete opatřit i domů. Jejich cílem je vyhlazení vrásek a omlazení pokožky. Vrásky kolem očí, na čele, kolem úst i na krku vyhladí žehlička tak, že aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu, napomáhají lepší absorpci krémů a gelů proti vráskám. Typů žehliček existuje vícero: fotonové, ultrazvukové, galvanické. Na drobné, ale i hluboké vrásky.

Účinná pomoc proti vráskám
Share.

About Author

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Leave A Reply