Máte odvahu zkusit pudrově růžový odstín vlasů?

0

Jakou barvu vlasů nosíte nejraději? Jste věrní své přírodní barvě nebo rádi experimentujete? Jestli se nebojíte změny, vyzkoušejte pudrově růžové melíry, konečky nebo si dejte obarvit celou délku.

Proč mít růžové vlasy?

Komu sluší pudrově růžový odstín vlasů?

Růžové vlasy rozhodne nejsou pro každého. Výjimku ovšem tvoří pudrově růžový odstín, který se nemusíte být vyzkoušet ani tehdy, kdy pro vás experimentování s barvami není. Výhodou tohoto pastelového odstínu je to, že vypadá přirozeně, působí jemně a hodí se k jemným i výraznějším barevným typům. Jemné pudrově růžové proužky se nejlépe hodí k blonďatým vlasům, ale po hustém růžovém melíru mohou bez obav sáhnout také brunetky.

Inspirujte se u slavných žen

Nahlodali jsme vás s myšlenkou světle růžových melírů, ale stále si nejste na 100 % jistí? Inspirujte se u celebrit a podívejte se, jak hrdě nosí růžovou barvu na hlavně slavné ženy ze světa šoubyznysu.

Mezi prvními, kdo se letos pochlubil růžovou barvou vlasů, patří Kylie Jenner. Ta udává módní a kosmetické trendy nejen prostřednictvím svých sociálních sítí, ale také díky své značce kosmetiky. Kylie Jenner nedlouho poté následovala Megan Fox, která svou novou barvu hrdě předvedla při příležitosti předávání cen Grammy.

V českém prostředí jsou hned dvě ženy, které jsou již neodmyslitelně spjaty s růžovými vlasy. Tou první z nich je cukrářská guru Mirka van Gils Slavíková, jež se objevila jako porotkyně v první řadě soutěže Peče celá země po boku Josefa Maršálka. Díky své netypické barvě vlasů utkví každému snadno v paměti a je to jakási její osobní značka.

To samé platí o talentované zpěvačce Tereze Maškové, která zvítězila v páté řadě soutěže Česko Slovenská Superstar a loni se objevila v populárním pořadu České televize Stardance aneb když hvězdy tančí. Kromě vlasů se růžová barva promítá i do jejího pracovního života, neboť svou show v Lucerně pojmenovala Růžová Lucerna a přiznala, že se v této barvě vlasů cítí příjemně a dodává ji sebevědomí.

Proč dát světle růžovým vlasům šanci

Světle růžový odstín ve vlasech je ideální volbou na jaře, protože evokuje barvu rozkvetlých třešní. Také zaručí, že se za vámi každý otočí. Protože pudrově růžový odstín, jenž je aktuálně trendy, není nijak pohoršující, můžete s touto barvou vlasů vyrazit bez obav i do práce. Jaké jsou další důvody, proč růžové vlasy musíte vyzkoušet i vy?

Značka silných a sebevědomých žen

Růžové vlasy v žádném případě nejsou vhodné pouze pro náctileté, které si vlasy odbarvují několikrát do měsíce a snaží se najít svou identitu. Růžová se naopak stala barvou silných žen, jež ji z kolonky nevinná, něžná, sladká a příliš holčičí přesunuly do kolonky odvážná, nebojácná a sebevědomá.

Uberte na líčení a nechte vyniknout přirozenost

Třetím důvodem, proč si do vlasů nechat aplikovat několik proužků pudrově růžové je to, že díky jemnému odstínu vlasů budete moci ubrat na líčení. Růžová barva váš obličej přirozeně rozzáří, zjemní a nechá ho lépe vyniknout.

Blond s nádechem růžové či nenápadné konečky

Je-li pro vás pudrově růžový melír stále příliš odvážný, můžete místo něj vyzkoušet blond melír s nádechem růžové. A nebo vsadit na růžové konečky. Ty se dají v případě nutnosti vždy ustřihnout. Ale mnohem pravděpodobnější je to, že si růžovou ve svých vlasech zamilujete a nedáte na ni dopustit.

Vyzkoušejte aktuální módní trend pudrově růžových vlasů a probuďte v sobě díky tomu sebevědomou, odvážnou a cílevědomou ženu. Vaše vlasy budou ladit s rozkvetlými třešněmi a uvidíte, že díky růžových highlightům ve vlasech budete moci ubrat na svém líčení.

Zdroj textu: www.marieclaire.com, www.byrdie.com

Zdroj foto: www.freepik.com

Autor

Komentáře k článku