Vytáhněte suvenýry a dodejte svojí ložnici prázdninový šmrnc

0

Venku je už sychravo a vy byste nejraději celý víkend zůstali zalezlí v posteli. I tak je vám zima na nohy a vzpomínáte na horké letní noci u moře. A co si trochu letní exotiky přenést i do chladného českého podzimu? Poradíme vám, jak na to.

Prázdninovou atmosféru vykouzlíte doplňky

Vytáhněte suvenýry a dodejte svojí ložnici prázdninový šmrnc1

Neutrácejte za doplňky v designových obchodech. Stačí, když uklidíte povrch skříňky a dekorativně přes ni přehoďte šátek, který jste si koupili na památku na arabském bazaru. Na něj si můžete vystavit další suvenýry jako stylové sošky nebo dekorativní sklenici s vlastnoručně nasbíranými mušlemi.

Pokud máte rádi rostliny, pořiďte si do ložnice exotickou zeleň. Pro pěstování v bytě se hodí:

  • palma rajská,
  • datlovník obecný,
  • dracéna.

Oživte ložnici barevným povlečením

Vytáhněte suvenýry a dodejte svojí ložnici prázdninový šmrnc

Začněte kouzlit s barvami. Nemusíte hned odsouvat nábytek a malovat celou ložnici. Stačí, když si vyberete hezké povlečení v exotických barvách.

Nezapomeňte na závěsy. Nařasená látka vytvoří útulný dojem a místnost bude hned působit tepleji. Volte raději světlejší barvy, aby ložnice příliš neztmavla.

Barvy dobře uplatníte i na dekorativních polštářcích. Naaranžujte je na postel a do křesel. Vytvoříte tak romantický interiér, který láká k odpočinku.

Dopřejte si luxus polohovatelného roštu

Klíčovým prvkem každé ložnice je postel. Důležitá je především správná tvrdost matrace. Někdy je to docela oříšek, protože každému vyhovuje něco jiného. Pokud si nejste výběrem jistí, kupte si matraci Riviéra.

Jedna strana vyhovuje milovníkům měkkého poležení, druhá je vhodná pro spaní na tvrdším podkladu. Doma může vyzkoušet spát na obou a pak si teprve vyberete, která vám víc vyhovuje. A jako bonus dostanete k nákupu matrace Riviéra zdarma polštář.

Každá dobrá matrace potřebuje ležet na kvalitním roštu. Pokud jste se v létě u moře zamilovali do polohovatelných lehátek, pořiďte si rošt Fénix Relax s polohováním hlavy. Má předpružené lamely, díky kterým se rošt matraci lépe přizpůsobí.

Autor

Komentáře k článku