Koupě správné náplně do tiskárny se bát nemusíte. Může to být hračkou

0

Došla vám náplň v tiskárně a vy začínáte postupně propadat panice, jelikož si nejste jista, kde a jak pořídit tu pravou? Nemusíte zoufat. Podívejte se na naše tipy a rázem zjistíte, že se nejedná o nic složitého. Pojďte se společně s námi podívat, jakými cestami se vydat.

Inkoustová kazeta

Inkoustová kazeta

Kde náplň nakoupit?

Kladem je, že rozhodně nemusíte nikam chodit, jelikož koupit tu pravou můžete snadno z pohodlí svého domova. Stačí jenom znát správný internetový obchod, který je specialistou právě na daný sortiment. Tím obchodem je Tonerdepot.cz, kde najdete široký výběr potřebných náplní. A je jedno, zda máte tiskárnu, která je úplně nová, nebo máte naopak starší model. I do něho náplň bez problémů seženete.

Jak najít správný typ náplně?

Ani to není až tak složité. Je jasné, že s největší pravděpodobností budete vědět, jakou značku tiskárny máte. A zde může nastat otázka, jaké tonery a cartridge Canon pořídit. Tedy jaké je jejich přesné typové označení. Můžete jít hned dvěma cestami. První je spojena s tím, že stávající náplň vyndáte a podíváte se na její typ, který budete vyhledávat. K vyhledání však poslouží i typ vaší tiskárny. Kde ho najdete?

  • Na jejím těle
  • Na faktuře
  • Na záručním listu

Jakou barvu koupit?

To se dozvíte přímo od vaší tiskárny. Pokud je vybavena displejem, najdete zde informace o tom, která barva dochází. Stejné informace získáte třeba i prostřednictvím svého počítače, ve kterém jsou nainstalované potřebné ovladače a ke kterému je vaše tiskárna dále připojena.

Kdo je výrobcem náplně?

Na trhu se setkáte se dvěma variantami. Pokud je výrobcem stejná firma, co vyrobila í vaši tiskárnu, mluvíme o náplních, které jsou označované jako originální. Pokud naopak mluvíme o výrobci jiném, mohou se takové náplně označovat jako neoriginální, alternativní, nebo též kompatibilní. Obvykle se vyznačují především výrazně nižší cenou než v první skupině.

 

Share.

About Author

Leave A Reply