Co nedělat na prvním rande

0

Máte před sebou první rande a nervy pracují na plné obrátky? Tak se zase všichni uklidníme 🙂 a nebudeme z toho dělat vědu. Nejde přece o život. Většinou si těžkou hlavu z toho, zda nepůjde o fiasko, dělají ženy, kterým chybí notná dávka sebevědomí. 

Je potřeba si uvědomit, že i muž, se kterým se máte potkat je člověk – z masa, kostí a krve, jako vy a kdokoliv jiný. Každý jsme něčím výjimečný. Nejlepší co můžete udělat, nechat tomu volný průběh a být co nejvíce přirozená. Existují však věci, které se na prvním rande fakt nehodí. Právě o tom bude dnešní článek.

Výstřední oblečení

Snaha zaujmout mnohdy dojde tak daleko, že na sebe ženy natáhnou rajcovní obleček, aby si zajistily pozornost. Tu samozřejmě získají, ale pouze u pánů, kterým nejde o vaše člověčí kvality, ale spíš o dobrodružství. Zaujmout se vám nejlépe podaří úsměvem, sympatiemi, vtipem. Takže na sukénku, odkud bude čouhat zadek a výstřih po pupík raději zapomeňte. Totéž platí o přehnaném líčení.

Nevhodné téma

První rande nemusí dopadnout nejlépe, pokud o sobě navzájem víte velmi málo a začnete s náboženstvím či politikou. Tyto dvě témata již nejednou rozdělila i státy, natož dva lidi. Proto pozor, než něco vypustíte z pusy, co by mohlo toho druhého urazit či pobouřit.

Alkohol na rande NE

Nezřídka si člověk dá jednu a někdy i dvě skleničky na kuráž. Popravdě řečeno, mnohem krásnější je nervózní a roztěkaná žena než ta opilá. Není žádná ostuda dotyčnému přiznat, že vám na schůzce tolik záleželo, že se vám třesou ruce. Třeba vám je chytí do těch svých a ruka bude v rukávu. Prostě alkoholem nervozitu neřešte. Nejúčinnější je vždy přirozenost, jenže hodně lidí ji právě maskuje – nedělejte tuto chybu. Samozřejmě skleničku si společně dejte, ale mějte vše pod kontrolou.

Neříkejte o sobě vše

Při rozhovoru by měl jak jeden, tak druhý mít stejný prostor pro vyjádření a prozrazení něčeho na sebe. Nikdy nepřerušujte a neskákejte do řeči. Nevytahujte ani žádné vaše problémy, že jste se pohádala s kolegyní, vaše matka bere léky na deprese a jiné problémy. Rozhovor by měl být pozitivní, přátelský, milý a nechte si také něco na příště.

 

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku