3 tipy na dámské podzimní oblečení

0

Podzim už je jednoznačně tady a mít na pracovišti správné teplé oblečení by mělo být jakousi samozřejmostí. Hodně důležité je především to, abyste si dokázali pořídit správnou velikost oděvů, které budou v té nejvyšší kvalitě. My se v následujících řádcích zaměříme především na dámské pracovní oblečení. Konkrétně se budeme zabývat třemi druhy oděvů, jež v každém případě nelze opomenout. Mimo konkrétní vlastnosti tohoto oblečení zmíníme i jednu z nejznámějších značek, která se na trhu s tímto druhem sortimentu nachází.

Funkční dámská bunda jako základ

V každém případě! Bez kvalitní bundy si nelze práci v exteriéru vůbec představit. Čím vším by měla disponovat? Rozhodně hned několika funkčními prvky. V první řadě je zapotřebí jmenovat maximální odolnost vůči větru. Přes bundu se zkrátka nesmí studený vzduch dostat. Moderní variace se vyznačují jednak velmi kvalitními materiály a jednak také podlepenými švy a jinými prvky, díky nimž se chlad nemá šanci dostat až přímo k tělu. Určitě si také dejte pozor na přítomnost dostatečné vodní ochrany. U každé bundy je uveden specifický vodní sloupec. Bunda musí být také lehká a poddajná. Ostatně moderní dámské pracovní oblečení by mělo být maximálně funkční, aby se v něm pracovalo co možná nejpohodlněji.

Kukly, čelenky a čepice

Pracovní oblečení pro podzimní dny už se neobejde bez spolehlivé pokrývky hlavy. Tu lze samozřejmě vybírat v několika variantách. Klasiku představují čepice. Vybírat lze mezi především mezi těmi pletenými. Rozhodně si dejte pozor, aby se jednalo o podšitý model, který dokáže zastavit příchod studeného vzduchu. Pro ne příliš chladné podzimní dny se vyplatí vybrat si spíše čelenky. Ty ochrání velkou část hlavy a také pochopitelně ušit. Výbornou volbou pro pozdější velmi chladné počasí jsou kukly.   

Klasické pracovní kalhoty, nebo džíny?

To už je pouze na individuálním vkusu konkrétní ženy. Mnohdy se pro práci v exteriéru mohou hodit i džíny, jež budou samozřejmě speciálně upravené, a to především z hlediska pevnosti a funkčnosti materiálů. Vybírat si lze i kalhoty s větším množstvím kapes, jež při mnohých činnostech bezesporu oceníte.

Kvalitní značka jako jasná volba

Pracovní oblečení nelze podcenit, a tak se vyplatí zakoupit jej ve značkové podobě. Výbornou volbou jsou známé oděvy engelbert strauss, které se řadí mezi nejznámější na trhu. Tato slavná firma byla založena již v roce 1948 a nabízí ucelený sortiment všech pracovních oděvů, na něž si jen vzpomenete. Vybrat si u ní můžete nejen vysoce kvalitní pracovní oděvy a ochranné pomůcky do jakéhokoli provozu. Nabízí také spolehlivé pracovní boty a další sortiment.

Zdroj obrázků: Engelbert Strauss 

Autor

Komentáře k článku