Znáte největší výhody těhotenství?

0

Říká se, že těhotenství je nejkrásnější období v životě každé ženy Jestliže i ve vašem těle pomalu vzkvétá život nový, určitě o tzv. jiném stavu víte své. Mnohé nastávající maminky ale trápí nejčastější těhotenské problémy v podobě zvracení, nechutenství, háklivosti na nejrůznější pachy či nutnost častého močení. Pravdou ale je, že se okolí k těhotným ženám chová jinak, což je rozhodně na místě! I když možná od prvního těhotenského testu zvracíte a na záchod kvůli plnému plnému měchýři odbíháte každých pět minut, věřte, že těhotenství zkrátka má své výhody – a my vám v dnešním článku prozradíme, které to jsou!

Vše může být dle vašich představ!

Těhotné ženy chtě nechtě vyzařují jakousi autoritu, které se jejich okolí vědomě i nevědomě podřizuje. Na jednu stranu je to logické – nikdo přece nechce odporovat těhotné ženě, kterou by tím mohl rozčílit. A to je šance pro vás milé těhulky zařídit si vše, dle vlastních představ! Samozřejmě po vás nikdo nechce, abyste se stala protivnou diktátorkou a všechno si vymanila podle sebe, ale není na škodu toho čas od času využít.

Dala bych si tohle!

Těhotenské chutě jsou známé jako těhotenství samotné a i to je ideální příležitost pro vás, abyste byť pouhým lusknutím prstu dostala přesně to, na co máte chuť. Uvidíte, že vaše okolí při zmínce o sladkém nebo slaném okamžitě vyhoví vašim představám.

Můžete na záchod s předstihem!

Že těhulky potřebují co každou chviličku na toaletu není žádné tajemství. Miminko těhotné ženě tlačí na močový měchýř a ta zkrátka musí vyhovět tělesným potřebám. I to je ale vše výhoda, zvláště v případě, kdy objevíte dlouhou frontu před veřejným WC. Jednoduše stačí říci, zda byste mohli dotyčné předběhnout, protože přeci jenom k tomu máte slušný důvod.

Ulici přejdete okamžitě!

Nechuť řidičů zastavovat na přechodech pro chodce je vám jistě dobře známá. Ovšem je dokázáno, že těhotným ženám auta zastavují prakticky okamžitě, jen co se na přechod postaví. Tak své stále se zvětšující bříško považujte za výhodu, neboť nebudete muset klidně i několik minut stát na přechodu a trpělivě čekat, než vás některý z ochotných řidičů pustí.

Autor

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Komentáře k článku