Studujte cizí jazyky !

0

Bez znalostí cizích jazyků je dnes ve světě každý ztracený ! Angličtina je jazyk obchodu, bez kterého se dnes neobejde nikdo z nás . Angličtinu hravou formou se začínají učit malé děti v předškolním věku , a po nástupu do základní školy pokračují v jejím zdokonalování . Své znalosti dále zúročují na střední a vysoké škole . Avšak ne každý je na jazyky nadaný , a proto mnoho rodičů přihlašuje své děti na kurzy angličtiny . Jazykové kurzy jsou určeny pro všechny věkové kategorie, od malých dětí , přes pracujících až po důchodce , zkrátka pro každého, kdo se chce vzdělávat a zlepšovat své jazykové schonosti .

Pokud se i vy chcete naučit plynule mluvit anglicky bez stresů a pod vedením zkušených odborníků obraťte se na jazykovou školu Empire sídlíci v Praze. Kurzy angličtiny vedou zkušení lektoři , kteří využívají pro výuku cizích jazyků nejmodernější metody . Kurzy jsou rozděleny podle náročnosti , přičemž každý zájemce píše na úvod vstupní test na jehož základě je zařazen do příslušného kurzu. Individuální kurzy , skupinové kurzy, pomaturitní angličtina, pobytové kurzy či výuka pro firmy pod vedením vyškolených lektorů využívajících licencovaný systém Direct Method jsou zárukou jak se naučit angličtinu rychle a jednoduše!
Chcete se i vy naučit mluvit anglicky, ale máte špatné zkušenosti z předchozích kurzů? Pak je Empire jazyková škola tím správným řešením pro Vás ! Jako jedny z mála nabízejí všem zájemcům možnost účastnit se tzv.  “ Ukázkové hodině “ , která trvá cca 50 minut, na níž se zájemce o kurz dozví jak probíhá běžná hodina, přičemž na všechny otázky a nesrovnalosti odpoví zkušený lektor .

Autor

Komentáře k článku