Prožívání milostného života podle zvěrokruhu 2. Díl

0

Přinášíme vám druhý díl prožívání milostného života u každého jednotlivého znamení. Středem naší planetární soustavy je Slunce, kolem kterého obíhají různé planety. Společně se Sluncem vytváří v okamžiku zrození mapu, kde je možné se dozvědět vše o našich vlastnostech a dispozicích. Nejen náš charakter, ale způsob, jakým vnímáme sexualitu, naše touhy a přání.

Romantické váhy

Život, jako v duhové bublině. Naprostí romantici, žijící ve svém světě. Přitahuje je dokonalost a rozhodně se nesmíří s málem. Milují vůně, svíce, ale víc než touha po člověku z masa a kostí, sní o pohádkové postavě. Jsou to lidé, kteří se špatně rozhodují.

Majetnický štír

Více než orgasmus hledají v sexuální oblasti zážitky. Bývají velmi žárliví až manipulativní a majetničtí. Jedno se jim však nedá upřít – jsou čestní a umí milovat. Nikdy se nepokoušejte je zradit. Umí protivníka zahnat do kouta a otrávit svým jedem. Jsou to sexuální mašiny.

Spontánní střelci

Střelci jsou spontánní a milují svobodu. Dokážou se zamilovat rychlostí blesku či „střely“.  Jestliže jim zasáhnete do jejich svobody, stane se z vás jen další zářez do futer. Zbožňují sex pod širým nebem.

Zodpovědní kozorohové

Potřebují pocit bezpečného domova, tučné konto, věrnost a jistoty. Upřednostňují plánované věci a naopak nemají rádi improvizace. V sexu i životě bývají zodpovědní a snaží se dělat všechno správně.

Nezávislý vodnář

Působí dojmem, že neumí napočítat do desíti.  Ale když to na vás rozbalí, budete valit čočky. Své protějšky šokují novátorskými myšlenkami a sexuálními experimenty. Jestliže hledáte někoho nezávislého, pak jsou to právě lidé narození v tomto znamení.

Tajemné ryby

Tajemné, intuitivní a smyslné, takové jsou ryby. Patří mezi nejobětavější znamení ze všech a nedělá jim problém se přizpůsobit ani v sexu, ani v životě. Jakoby někdy nevěděla, co ona vlastně sama chce. Naservíruje se vám na talíř a nechá se sníst.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku