Filmy, které na Valentýna musíte vidět

0

Jelikož se blíží den sv. Valentýna, měla byste začít vymýšlet nějaký romantický program, který si jistě se svou polovičkou užijete. Pokud dáváte přednost pohodlí domova, nechte se tedy inspirovat romantickými filmy, jež jsou pro Valentýna naprosto skvělou volbou.

1.      Zápisník jedné lásky

Letitý milostný příběh krásné Allie a šarmantního Noaha nikdy nezestárne. Jelikož se jedná o skutečnou romantiku plnou slz, mějte kapesník po ruce.

2.      Když Harry potkal Sally

Příběh zobrazuje situaci, kdy dva nejlepší přátelé v podání Meg Ryan a Billy Crystal se stejně poddají společné a skutečné lásce, která mezi nimi panuje.

3.      10 důvodů, proč tě nenávidím

Tato romantická klasika určená zejména pro teenagery ve vás vyvolá nostalgii, kdy si jistě vzpomenete na vaše lásky ze střední školy.

4.      Na sv. Valentýna

Také tento film se zařadil mezi klasiku, která na Valentýna nesmí chybět. Děj popisuje několik propletených románků, co se odehrávají přímo na sv. Valentýna.

5.      Sváteční rande

I Netflix skrývá poklady zamilovaných, konkrétně tento film, který se odehrává po dobu jednoho roku. Krásná Emma Roberts se seznámí s charismatickým Lukem Bracey. Dvojice spolu uzavře výhodnou dohodu. O co přesně jde?

6.      Hříšný tanec

Tanec, romantika a polonahý Patrick Swayze. Co víc si přát? Naprostá klasika!

7.      Zrodila se hvězda

Film v hvězdném obsazení v hlavní roli s Bradleym Cooperem a Lady Gaga si získal mnoho diváckých srdcí.

8.      Snídaně u Tiffanyho

Snídaně u Tiffanyho je nestárnoucí klasikou, kdy se lehkovážné Audrey Hepburn změní život v den, kdy pozná svého souseda, začínajícího spisovatele.

9.      Ženy v běhu

Jedna matka, tři dcery a jejich nespokojené životy. Jak se všem změní život díky umanutému rozhodnutí rázné matky?

Teď už stačí vymyslet dobrou večeři a máte vyhráno.

Zdroj foto: pixabay.com

Autor

Komentáře k článku