Tipy na dárky pro novopečenou maminku

1

Každý z vás jistě někdy v životě řešil otázku, co koupit mamince právě narozeného miminka. Mělo by se totiž jednat o dárky, které v první řadě potěší a měly by se zalíbit. Tím však veškeré jasné definice končí. Mnoho názorů se rozchází, zda by onen dárek měl být spíše praktický, zda by měl být zaměřený na maminku nebo na miminko, nebo dokonce na oba společně.

 Jaký byl mě dárek být?

Jelikož se jedná o dárek, měl by v první řadě potěšit, a protože je maminka stále ještě celá v euforii z narození svého potomka, měl by dárek nějak souviset právě s ním. Aby ještě více sblížil už tak dosti úzké mateřské pouto. V tomto ohledu se velice hodí sady na otisky ručiček či nožiček. Čas je totiž neúprosný a jednoho dne dítko vyroste, avšak pro jeho maminku to bude stále malé mrně, se kterým si tak ráda hrála a které přivedla na svět. Bude stačit, když se podívá na otisk ručičky a ihned se jí všechny ty krásné vzpomínky vybaví.

I maminka si zaslouží klid

Po 9 měsících nošení dítěte a následném porodu je většina maminek vysílena a potřebuje si odpočinout. Avšak prcek bude určitě proti, hlavně v prvních dnech po návratu z porodnice. I tak se dá ovšem zařídit, aby si maminka odpočinula a nabrala nové síly, které bude brzy potřebovat. Ideálně se proto hodí zakoupení relaxační procedury či masáže, kde si i maminka odpočine. Jistě neuděláte chybu ani s kosmetikou či dárkovým košem.

Co vyzkoušet trochu originálnější dárek?

S obvyklými dárky jistě pochodíte, avšak proč se nepustit do něčeho mnohem originálnějšího. Drtivá většina rodičů je pár týdnů po porodu velice vyčerpaná a nestíhají vůbec nic. A zde se právě může hodit dárek v podobě úklidového servisu. Rodičům tím ohromně ulevíte, protože budou mít nejen více času na starost o miminko, ale také více času na sebe samotné. Přitom budou mít doma nádherně uklizeno díky profesionální úklidové agentuře.

Ať už přemýšlíte nad jakýmkoliv dárkem, měl by především potěšit. Nezáleží na velikosti, ani na ceně daného dárku, protože ten pravý darovaný od srdce má neocenitelnou hodnotu.

Zdroj foto: https://pixabay.com/photos/baby-mother-infant-child-female-821625/

Autor

1 komentář

  1. Zdravím, z vlastní zkušenosti vím, že nejlepší dárek, co jsem dostala byla video chůvička. Když jsem si malou poprvé přinesla domů měla jsem hrozný strach jít od ní jen do vedlejší místnosti. Takhle jsem si mohla v klidu vypít kávu, dát si horkou vanu atd. Beru jí i na výlety a návštěvy abych mohla malou sledovat když spinká. Je to velký pomocník.

Komentáře k článku