Svatební noc tak jak ji neznáte

0

Svatební den patří neoddiskutovatelně k těm nejdůležitějším událostem manželského života. Svatební noc zase k těm nejvzrušujícím . Tedy , alespoň teoreticky .Každý z nás si myslí , že svatební noc je jeden velký erotický zážitek . Obrovský omyl! Věděli jste o tom , že většina novomanžele na svatební noc ani nepomyslí ?

O vzrušení , či “ akci “ v té chvíli nemůže být ani řeči, natož činu a vysněný sexy zážitek , jako vystřižený z romantického filmu nahradí tradiční ranní “ rychlovka “ . V tom lepším případě . V tom horším , vás bude pěkných pár neděl pronásledovat frustrace z nenaplněného snu o erotickém vrcholu vašeho dne D. Pokud chcete zažít krásnou romantickou noc třeba na to myslet dostatečně dopředu. A své první novomanželské povinnosti si pečlivě naplánovat .V postelích vládne rutina . Co to ​​vlastně znamená? Rutina je vlastní běžná záležitost . Většina párů se bere po letech poznávání a chození spolu . Na světě je velmi málo párů, které se berou dříve než po roce .Už to není tak jak to bývalo kdysi , že se se sexem čeká až do svatební noci . Již téměř nikoho neslyšet v dnešní době vyslovit větu : “ Až po svatbě ! “ Samozřejmě , že v minulosti si novomanželé hned v tu noc splnily své manželské povinnosti , vždyť i kvůli tomu se přece brali .

Jak vypadá svatba v dnešní době ? Samozřejmě stresující . Jde o to aby byly spokojeny obě strany rodiny – strana ženichovy rodiny , a strana nevěstiny rodiny. Novomanželé se snaží o to , aby jejich svatba byla dokonalá , aby jejich nepomlouvali přátelé , rodina a aby byli všichni spokojený. No , ale proč nemají ti novomanželé sex v svatební noc ? Hlavní příčinou je hlavně stres , alkohol a přejídání . Což potvrdili i Britské studia. Vždyť komu by se přece chtělo věnovat někomu s plným žaludkem , nebo s příliš velkým množstvím alkoholu v krvi ? Asi nikomu , každý si to odloží na později .

V dnešní době trvají přípravy na svatbu několik měsíců av mimořádných případech se můžeme mluvit io letech. Je třeba si posvítit na každý detail , ať už zdobení sálu , hlavního menu , svatebních šatů , obleku pro ženicha a šatů pro nevěstu . Prostě všechno musí klapat a tikat jako hodinky . Vše musí být na pořádku.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Autor

Komentáře k článku