Proč tak velmi milujeme sex

0

Kvůli intenzivnímu požitku , který nám nedokáže přinést ani zkondenzovaná čokoláda , díky neutuchající rozkoši vyvolané z dotyku mužského těla , nebo pro to , že je to vynikající způsob jak ze společné lásky zplodit potomka ? Každé z nás se na pohlavním styku líbí něco jiného , ale v čem se i s muži jednohlasně shodneme je určitě ten pravý orgasmus .

Co jste možná o sexu nevěděli je , že má mnohem více pozitivních účinků , než si dokážeme představit . Možná jste již slyšeli o neuvěřitelném spalování kalorií . Pokud ne , určitě vás potěší , že za svůj dvacetiminutový výkon v posteli vydáte spolu s erotickými vzdechy stejné množství energie jako po dvoukilometrovém běhu či patnácti minutách plavání.

Hubnutí však nemusí být jediným faktorem , který vás přesvědčí příště nebránit sexuálním hrátkám , protože díky zvýšenému estrogenu se vám doplńují pleť , vyhlazují vrásky a prokrví líčka , takže nezapomeňte , že ne jen kvalitní spánek prospívá pokožce. Když už jsme u toho , endorfiny a oxytocin , takzvaný hormon lásky vylučovaný při této aktivitě , působí jako sedativa . Uklidňují , zbavují stresu , dokonce potlačují bolest a mají uvolňující efekt. Takže i to je jeden z důvodů , proč se po romantické noci bez problémů vyspíte do růžova a ráno si při pohledu do zrcadla váš partner nedokáže vzpomenout , kdy přišel k těm škrábancům na zádech .

Stejně jako při sportu a cílené fyzické aktivitě , i zde se vylučují hormony štěstí v podobě serotoninu , dopaminu , které vám přivodí dobrou náladu a odstraní negativní myšlenky . Proto s depresemi nechoďte za psychologickým terapeutem , tedy , pokud to není zároveň váš milenec . Odborníci také přišli na to , že díky zvýšenému tepu se zrychlí průtok krve a vy se tak vyčleňuje z řady lidí trpících kardiovaskulárními onemocněními. Na koncentraci a paměť také nemusíte užívat žádné pilulky , raději si zaběhněte do butiku po sexy kousek spodního prádélko , protože v něm určitě vyniknou vaše plné prsa , které se během rozkoše dokážou zvětšit až o pětadvacet procent .

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Autor

Komentáře k článku