Nový vztah: 4 věci, které byste nikdy neměla dělat

0

Začátky každého vztahu jsou nádherné, které ovšem brzy skončí. Abyste si užila tyto chvíle vzrušení, lásky a něčeho nového, připravili jsme pro vás článek, který poukazuje na nejčastější chyby, co dělá téměř každý, jakmile má nový vztah. O co se jedná?


Nikdy nepředstírejte, že máte rády věci, které ve skutečnosti nenávidíte

To, že se vám líbí něco, co opravdu nesnášíte, jen proto, že to váš partner zbožňuje, ve skutečnosti nepomůže ani vám, ani jemu. Ať už jde o cokoliv, netvrďte, že se vám to líbí jen proto, že chcete, aby vám to s vaším partnerem fungovalo a abyste se mu zalíbila ještě mnohem víc.

Nový vztah neznamená ztratit prostor

Neměla byste brát jako povinnost trávit s partnerem každou volnou chvilku. Pokud máte chuť strávit den sledováním oblíbeného televizního pořadu o samotě nebo si pouze chcete vychutnat novou knihu, udělejte to. Koneckonců, každý potřebuje trochu času pro sebe, i když je ve vztahu.

Nepřestávejte se stýkat se svými přáteli

Je skvělé mít nového přítele, ale je velmi důležité pamatovat na ty, kteří tu pro vás byli před ním a stále tu jsou. Snažte se věnovat i svým přátelům, naplánujte si pravidelné dýchánky, které ocení nejen oni, ale také vy.

Nebojte se říct svůj názor

Toužíte říct něco, co vám vrtá hlavou už několik dní? Podělte se o to se svým partnerem. Mluvte o tom, jak se cítíte – nemáte co ztratit. Čím více vás na začátku vztahu pozná, tím lépe.

Poznala jste se v některém ze zmíněných bodů? A jakou šílenost jste provedla vy v začátcích svého vztahu?

Zdroj foto: www.pixabay.com

Autor

Komentáře k článku