Po čem muži v posteli šílí?

0

Každá žena si přeje být pro toho svého nespoutanou dračicí, neodolatelnou bohyní a zkrátka někým, na koho nikdy nezapomene. Ačkoliv se zdá, že muži touží pouze po sexu, opak je pravdou. Faktem zůstává, že si chce muž sex užít. A to stejně jako ženy někdy divoký, jindy pomalý, romantický, vášnivý. Nicméně nejde pouze o sex, ale i další aktivity kolem něj. Jak tedy zařídit, aby váš partner dostal od vás (nebo z vás) to nejlepší?

Chtějí vás – ne něčí kopii

Jestliže po vás chlap zatouží, pak věřte, že chce právě vás. Objekt své touhy. Na to, že se chlapi touží pomilovat se všemi ženami světa, teď zapomeňte. V podstatě je to pravda a ani za to nemohou. Jsou tak od přírody naprogramováni – rozsévat. Nicméně dá-li vám najevo, že touží po sexu s vámi, pak je to více než jisté. Proto buďte sama sebou a nesnažte se hrát někoho, kdo nejste. Buďte uvolněná, přirozená a vše půjde jako po drátkách. Umožněte mu, aby vás sledoval, hltal očima a měl ze sexu i vizuální zážitek.

Jídlo

Postel je v mnoha případech nejlepší kamarád. To platí nejen o mužích, ale i ženách. A co lepšího by bylo, než dát si oběd či večeři s kamarádem. Sledovat film, cpát se dobrotami a užívat si pohodlí. Zkuste někdy tomu svému přinést jídlo do postele a věřte, že na toto gesto nikdy nezapomene. Pravděpodobně budete šílet z představy drobků v posteli, ale věřte, že pár drobků za to stojí. Můžete si z toho udělat rituál a přinést mu jídlo vždy v ten den, když budete chtít měnit ložní prádlo.

Mluvení

Zatímco někteří chlapi se potřebují pekelně soustředit a zvukové doprovody své partnerky je znervózňují, najdou se i tací, kteří vyloženě potřebují slyšet váš hlas. Ano je to tak. Někteří muži zbožňují, když na ně partnerka při aktu hovoří. Samozřejmě ne stylem: co ti mám dnes uvařit k obědu miláčku? Ale něco erotického, povzbudivého, lechtivého.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku