Udělejte své ženě radost. Zjistili jsme, co ji ve vztahu dělá šťastnou.

0

Máte doma manželku nebo partnerku a přemýšlíte nad tím, čím ji udělat radost? Chcete docílit toho, aby ji vztah s vámi naplňoval a ona vás nevyměnila za „nový model“?

Jako Adam a Eva

Muži mají odjakživa smysl pro logiku. Věci analyzujeme a vždy chceme dostatek informací. U něžného pohlaví, našich drahých poloviček nám jsou tyto schopnosti k ničemu. Žena a její chování nepodléhá žádným logickým pravidlům. Jak nad ženami ale vyzrát?

Analyzujte, testujte a praktikujte

Když se podíváte na svou partnerku, co vás napadne jako první? Obdiv, láska nebo snad vášeň? A napadlo vás, co si vlastně myslí? Musíme konstatovat, že každá žena je jiná, a proto na každou platí trošku něco jiného. S trochou nadsázky je lze přirovnat k otiskům prstů. Na celém světě nenajdete 2 ženy, které myslí stejně. Berte následující informace jako vodítko, které musíte ovšem upravit podle potřeb vlastní ženy, partnerky či milenky. Všechny po vás budou toužit.

Kdy je žena opravdu šťastná?

Když má pocit, že je užitečná, potřebná. Přiřaďme i chvíle, kdy má čas sama na sebe, kdy jsou zdravé děti. Jak vidíte, ptát se co ji dělá ve vztahu šťastnou nemá smysl. Je toho tolik – a hlavně, každým okamžikem se to mění. Zaměřme se na to, co můžete pro harmonický vztah udělat vy.

Děkujte

Jak prosté. Obyčejné „děkuji“ vaší ženě dodá pocit, že si ji vážíte i toho co dělá pro rodinu. Pocit, že není jen služka nebo kuchařka, ale i žena která za „to“ stojí. Dnes večer až usednete ke společné večeři, tak poděkujte – uvidíte ten úsměv na tváři. Spokojená žena tvoří spokojený domov.

Pro ženy je obecně důležitá věrnost, pocit bezpečí a určitá jistota i po finanční stránce. Věrnost je podle průzkumů právě tím stěžejním prvkem a přáním každé ženy – alespoň většinu času.

Zdroj foto: https://pixabay.com/cs/vánoce-šťastný-žena-světla-2971961/

 

 

Autor

Komentáře k článku