Udělejte ho hříšně a smyslně

0


Přesně tak jak to má nejraději . Říkáte , že si tím nejste jistá ? Svému partnerovi se s tím však určitě nepriznávajte , protože oni orální sex oblibě až nadmíru . Možná pro to , že pro ně neexistuje nic vzrušivějšího a uspokojivější než jemné rty partnerky láskajúce jejich penis.

Ani pohlavní styk pro ně nemá takový hluboký význam jako to , že se spontánně rozhodnete věnovat jen a jen jemu.

Ženy jsou v této oblasti dosti konzervativní a odměřené . Buď nám to je nepříjemné , nebo se obáváme , že budeme vypadat nešikovně . Dopřát partnerovi takovou rozkoš není jednoduché , a pokud nevíte jak na to , asi úplně nemožné . No učený z nebe nikdo nespadl , takže s trochou teorie as postupně získanou praxí zjistíte , že tento druh tělesného kontaktu patří mezi nejúžasnější věci , které v sexuální intimitě mezi partnery existují.

Chlapi fascinuje jak žena samotný akt prožívá , proto když k němu dojde , nezapomeňte se uvolnit stejně jako on a fantazii nepokládejte žádné meze . Dokažte mu , že umíte být vášnivou dračicí no s jemnými způsoby , abyste mu neublížila . Hlavně nezapomeňte dát najevo , jak se vám líbí a vedle plnění úlohy hoďte po svém miláčkovi svůdný pohled neposlušné , chutné lízátko cmúľajúcej školačky , kterým ho zaručeně přivedete až k vrcholu .

Na samotnou techniku ​​se zeptejte přímo jeho například hned po tom jak se na něj rozvášněná vrhnete mu do ucha zavzdychajte dotaz ohledně toho , jak to má nejraději . Tímto sebevědomým a ochotným přístupem si ho získáte , a předehra může začít. Myslete nato , že jelikož je orgasmus individuální kategorií , každého muže vzrušují jiné pohyby , takže podle reakcí musíte zjistit , zda ten váš dává přednost něžnému laskání jazykem , nebo intenzivnímu tempu a drsnějšímu tlaku.

Muži si velmi dobře uvědomují , že pokud se odvážíte splnit mu všechny jeho přání , jste mu maximálně předána. Tak tomuto tedy opačné pohlaví říká ten pravý důkaz lásky.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Autor

Komentáře k článku