První rande aneb 4 Faux Pas, na která byste si měla dát pozor

0

První rande nikdy nevyjde z módy, stejně jako rady, jak se na něj připravit a co rozhodně nedělat. S každou takovou novou schůzkou si často uvědomujeme věci, které jsme zvoraly, a na které se příště zaměříme. Proto jsme připravili zcela jedinečný seznam toho, čemu se opravdu na prvním rande vyhnout.

1.      Špatný výběr místa

Mějte na paměti, že jdete na rande, ne na setkání s přáteli nebo na kávu před přednáškou. Takže pokud vás napadne myšlenka na místní kavárnu, bez ohledu na to, jak lahodné kávové speciality podávají, okamžitě tuto myšlenku vytěsněte. Místo toho se zaměřte na něco zvláštního a romantického zároveň – podnik s vynikajícími pokrmy, příjemnou hudbou a intimní atmosférou se jistě někde v okolí najde.

2.      Buďte dochvilná

I když vás vaši přátelé a rodina považují za „královnu pozdních příchodů“, na tento post rychle zapomeňte. Není nic horšího než přijít na své první rande pozdě. Zbytečně byste u dotyčného zapůsobila špatným dojmem ještě před tím, než by vás poznal blíže.

3.      Žádný alkohol!

Chápeme, že první rande ve vás vyvolává jistou nervozitu, při níž by sklenička či dvě úplně bodly. Ne! Rozhodně na prvním rande nepijte alkohol. Dovedete si představit, jak byste zapůsobila, kdyby vám alkohol z nervozity stoupl do hlavy?

4.      Špatně zvolený oděv

Ačkoliv alkohol naprosto nabourá celou atmosféru, existují i jiné způsoby, kterými si svůj potenciální protějšek můžete odehnat. Jedním takovým je, že zvolíte nevhodný oděv. Chápeme, že byste nejraději svou dokonalou postavu předvedla co nejvíce, ale pamatujte, že méně je více. Zapomeňte na hluboký výstřih, minisukně a extravagantní boty na podpatku. Zaměřte se na jednoduchou a pohodlnou eleganci. Tím rozhodně okouzlíte.

A poslední radou na závěr je to, abyste byla přirozená. Rozhodně si na nic nehrajte, muž to z vás vycítí a místo abyste byla za krásnou a zajímavou divu, budete působit hloupě a směšně.

Zdroj foto: pixabay.com

Autor

Komentáře k článku