Nákupy bez rozhazování, aneb 3 fígle jak nakoupit a neutratit balík

0

Nákupy jsou slabostí žen nemluvě o posedlosti utrácet nehorázné peníze za věci ve slevě. Jen málokterá dokáže odolat přeplněným výkladním skříním a jakmile se někde objeví cedulka „ve slevě“ drtivá většina něžného pohlaví jednoduše neodolá. Z žen se najednou stávají lovci bez jakéhokoli pudu sebezáchovy, kteří jsou za účelem najít ten nejlepší kousek za nejvýhodnější cenu srazit ostatní dámy na kolena. Přijde vám to povědomé? V tomto případě nutno říci, že nejsou nákupy jako nákupy. Pokud se až příliš často pídíte po slevách, berete módní butiky doslova útokem a žádný výprodej vám neunikne, nenechte si ujít dnešní článek. Poradíme vám šikovné fígle, jak nakupovat bez ničivého průvanu v peněžence.

Fígl č. 1: Na nákupy jedině s chlapem!

Nechcete-li utratit, čapněte za ruku partnera a vyrazte společně do víru obchodního centra. Samozřejmě jedině v případě, kdy nesdílíte společné zájmy o módu či elektroniku. Muži v tomto případě platí za dokonalou nákupní antikoncepci – již po pár minutách se začne tvářit znuděně a vy to raději vzdáte, než abyste se na něj musela koukat.

Fígl č. 2: Utrácejte jen to, co máte v peněžence!

Sice jsme si v úvodu řekli, že budeme hledat fígle, které vám zabrání udělat vítr v peněžence…jenže pořád lepší tornádo v peněžence, než byť jen lehký vánek na bankovním účtu. Co se vám tím snažíme říci? Kdo nechce utratit majlant, měl by nechat moderní vychytávky v podobě kreditních karet doma a vzít si jen takový obnos, který po jeho utracení neopláče.

Fígl č. 3: Botky, které tlačí

Ještě nikdo nepřišel s nápadem, že by se po obchodech dalo jezdit. Z toho plyne jediné – musíte pěkně po svých a každá žena moc dobře ví, že každá hodinka strávená v nákupní centrum nad rámec toho, co je ještě v míře, dokáže pěkně potrápit obě nožky. Ačkoli je to velice nepříjemné, můžete toho ve chvíli nákupního šetření slušně využít. Ještě než vyrazíte z domu, nazujte si botičky, které vás tlačí. Ve chvíli, kdy vás začnou nohy skutečně bolet, raději oželíte nákupy, jen abyste už byla doma v pohodlí svých bačkůrek.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Autor

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Komentáře k článku