Domácí mazlíček: Tipy na nejlepší dárky

0

Je naprosto přirozené a běžné obdarovat své známé nebo svou rodinu. Ovšem pokud doma máte čtyřnohého kamaráda, rozhodně byste neměla zapomínat ani na něho. I on si zaslouží tu a tam nějaký ten dárek. Nechte se inspirovat užitečnými a vkusnými tipy na dárky, aby byl váš domácí mazlíček šťastný.

Stylová postel

Váš čtyřnohý miláček si jistě zaslouží jen to nejlepší, proto skutečná postel je ideálním dárkem, který mu můžete dát. Jedná se o vyvýšenou postel s polstrováním, která vás okouzlí svým jednoduchým, a přitom moderním designem.

Příjemný svetr

Naši chlupatí mazlíčci potřebují ​​během chladných dnů také trochu zahřát. Co je vybavit krásným a stylovým svetrem?

Personalizované polštáře

Nechtěl by pelíšek vašeho zvířátka trochu oživit? Pokud hledáte něco, co by potěšilo jeho i vaše oko, rozhodně volte speciální polštář, který je přímo pro domácí zvířata určen. Velkým bonusem jsou personalizované malované povlaky na polštáře, které si můžete nechat udělat dle vašich představ.

Fotoalbum

Rodinná fotoalba má snad doma každý, ovšem co takové kočičí nebo psí fotoalbum? Nemyslíte, že i váš zvířecí přítel si zaslouží obrázky na památku?

Šátek na krk

Máte ráda módu? Tak jistě víte, že právě v maličkostech tkví to kouzlo skvělého završení každého looku. Vybavte svého mazlíka krásným stylovým šátkem, kromě toho mu jistě dodáte na roztomilosti.

Hračky s překvapením

Potřebujete nějak zabavit vašeho mazlíčka a bojíte se, aby se mu nestýskalo? Pořiďte mu speciální hračku, do níž schováte pár pamlsků. Věřte, že bude mít co dělat, než se k pamlskům dostane, takže si ani nevšimne, že jste odešla.

Sada misek na jídlo

I vaši kamarádi si zaslouží lepší stolování. Vybavte je sadou misek, které jsou zabudovány v dřevěné desce na kovové konstrukci. Kromě skvělého designu, který potěší vás, potěšíte je přijatelnou a pohodlnou výškou, která jim umožní se lépe k jídlu dostat.

Slavíte se svým domácím mazlíčkem jeho narozeniny?

Zdroj foto: pixabay.com

Autor

Komentáře k článku