Jak do léta zhubnout do plavek

1

Pomalu se probíráme ze zimního útlumu a už nastupuje jarní únava. To není jaksi vůči nám tak úplně fér. Přestože jste si na nový rok slíbila, že se nebude cpát a zhubnete, nepovedlo se tento slib dodržet? Pak nezoufejte, protože stále máte čas vše napravit a svou formu do léta vylepšit.

Předně je potřeba zmobilizovat veškeré své síly a pustit se do práce. Po zimě je člověk zlenivělý, do toho jarní únava a jen těžko překonává lenost. Nicméně za těch pár měsíců se dá ještě stihnout vše napravit.

Vyjarněte svůj jídelníček

Přejděte z hutné, tučné zimní stravy na lehkou – jarní. Dopřejte si více čerstvého ovoce a zeleniny. Namísto knedlíků či jiné kalorické přílohy si dopřejte lehkou stravu. Raději větší porci libového masa a hromadu zeleniny, nežli dva knedlíky. Zkuste zdravou quinou, cizrnu, listovou zeleninu. Jídelníček zaručí až 70% úspěchu při hubnutí.

Zaměřte se na bílkovinná jídla. Ve vašem jídelníčku by neměly chybět ryby, krůtí a kuřecí maso, polotučné tvarohy. Především ryby by měly mít silné zastoupení, protože jsou plné vitamínů, jódu a dalších zdravých živin. Bude-li vás honit mlsná, pak ji zažeňte tvarohovým dezertem. Pojídat můžete zeleninu ve větším množství – dodá pocit sytosti, obsahuje vlákninu a vitamíny. Nezapomínejte na pitný režim, pro redukci váhy je nezbytný.

Zhubnout pomůže VacuShape

VacuShape představuje revoluční aerobní přístroj pro redukci tělesné váhy a celulitidy. Unikátním a zvláštním rysem tohoto přístroje je vakuový systém, jenž vytváří atmosférický tlak. Funguje obdobně jako běžecký pás s tím rozdílem, že jste během chůze uzavřená od pasu dolů v komoře. Díky VacuShape dokážete shodit nadbytečná kila rychleji než při obyčejném běhání.

Tato metoda hubnutí je vhodná pro každou věkovou skupinu. Chcete-li skutečně rychle zhubnout do plavek, regenerovat ztuhlé svaly po zimě a vytvarovat zadeček, pak neváhejte a vyzkoušejte. Nicméně pro lidské zdraví je pohyb nezbytností, proto je dobré ještě i tuto metodu oživit další pohybovou aktivitou, která vás bude bavit.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

1 komentář

  1. čau, já se snažím hubnout do plavek ale ze začátku mě to moc nešlo.. Už jsem nevěděla jak na to, abych to vydržela déle než týden.. Zkouším dietní poradkyni a každý týden se těším na výsledek toho, jak jsem byla úspěšná a jak ne. A držím se

Komentáře k článku