Kosmetika, bez níž se po třicítce neobejdete

0

Čas bohužel nikdo z nás nezastaví, a pokud se o svou stárnoucí pleť nebudete správně starat, pak začnete vypadat starší, než ve skutečnosti jste. Jakmile přesáhnete třicítku, na obličeji se začnou tvořit vrásky a jas z obličeje mizí. Připravili jsme pro vás seznam, jaká kosmetika by vám v koupelně chybět.

Tělový peeling

Minimálně jednou týdně je nutné odstranit odumřelou kůži z vašeho těla. Dobrý tělový peeling nejen uleví odumřelé pokožce, ale také jí navrátí ztracený lesk.

Kvalitní rtěnka

Kvalitní rtěnka doladí i ten nejobyčejnější make-up. Při výběru dbejte na to, aby obsahovala některý z přírodních olejů či máslo, které udrží rty lesklé a zdravé.

Odličovač make-upu 

Mnoho žen používá k odstranění make-upu pouze mýdlo, které následně opláchne vodou. Odličovače make-upu jsou tu od toho, aby zabránily ztrátě přirozené vlhkosti pleti, o kterou díky mýdlu přichází. 

Korektor

Abyste zakryla nedokonalosti pleti, použijte korektor. Ovšem pozor, kvalitní korektor by měl mít hydratační vlastnosti.

Maska na vlasy

Kromě správné stravy je potřeba se o vlasy starat i zevně, aby byly lesklé a zdravé. Jednou týdně dopřejte vlasům hloubkovou výživu, s čímž vám pomůže maska na vlasy.

Oční krém 

Po přesažení třicítky se některým ženám začnou tvořit výraznější kruhy pod očima. V tomto případě je dobré mít kvalitní oční krém obsahující peptidy.

Noční krém

I když nemáte čas dodržovat pravidelnou rutinu v péči o pleť, pravidelnou aplikací kvalitního nočního krému bude vaše pleť vypadat mladší a svěží.

Opalovací krém

Je obecně známo, že vystavováním se na sluníčku naše kůže trpí. Proto vsaďte na opalovací krém, který vás ochrání před pigmentací, tmavými skvrnami a vráskami.

A jaká je vaše oblíbená kosmetika?

Zdroj foto: pixabay.com

Autor

Komentáře k článku