Kam na Valentýna? Užijte si svátek zamilovaných naplno

0

Svátek zamilovaných se i v České republice již několik let těší oblibě, a tak je třeba ho nepřehlížet. Užijte si krásné společné chvíle s vaším partnerem a připravte nezapomenutelný Valentýn, který si budete chtít zopakovat zas a znovu.

Letošní Valentýn 14. února připadne sice na všední den (úterý), to však neznamená, že si nemůžete na lásku udělat čas. Nenechávejte nic na víkend a připravte si s partnerem krásný společný čas, který bude něčím neobvyklý a ojedinělý.

Co dělat na Valentýna?

Možná přece jen nechcete během pracovních dní podnikat velké věci a zcela jistě nebude na romantiku tolik času, kolik si přejete. Na dlouhé procházky nebo noci v luxusním hotelu to sice nevypadá, to však neznamená, že si společně nemůžete užít chvíli zamilování.

Připomeňte si právě na Valentýna, proč se milujete. Kdy jindy si po dlouhé době vyznat lásku, když ne na svátek zamilovaných? Připravte si pár bodů a připomeňte vašemu miláčkovi momenty a jeho činy, díky kterým jste se do něj zamilovala. Posílejte mu pak jednotlivé body během celého dne. Uvidíte, jak nadšený z takových zpráv bude, jistě vám něžná slova během společných chvil po práci oplatí.

Nalákejte na společný večer

Kromě sladkých a romantických zpráv můžete přidat i trochu těch pikantností. Co takhle poslat vašemu partnerovi fotku prádla, pěkného outfitu nebo postele speciálně ustlané pro vaše večerní hrátky? Budete překvapená, jak tentokrát bude z práce spěchat.

Připravte společně večeři

Nejlépe se buduje vztah při dělání společných aktivit. A kdy jindy zkoušet nové společné aktivity, když ne na svátek zamilovaných? Domluvte se na nějakém zajímavém pokrmu, který chcete oba vyzkoušet a pusťte se do něj společně. Může to být například příprava sushi, která je tvůrčí, zábavná a také zajímavá. Pokud přidáte i pikantní kousky nebo pokrm s afrodiziakálním účinkem, vaše večeře bude ještě o to zábavnější.

Zajděte si na degustační menu

Ty nejlepší nebo moderní restaurace připravují na Valentýna speciální menu nebo degustační večery, které ozvláštní klasické posezení u jídla. Objednejte si stůl i pro vás dva a ochutnejte zajímavé menu ve znamení lásky. Takový večer si oba užijete mimo domov a budete mít skvělou vzpomínku, která se možná i stane tradicí pro každý další Valentýn.

Oblíbený je wellness

Chcete pro vás oba pořádnou dávku relaxu a odpočinku? Pak bude tou nejlepší volbou rezervace wellness centra jen pro vás dva. Vířivka, sauna, masáže nebo pára vás po dlouhé zimě krásně uvolní. Navíc si pomůžete i od stresu a oba si společný čas mnohem více užijete. Možná zjistíte, že čas ve wellness je přesně to, co si chcete společně dopřávat každý měsíc.

Zamilovaný film

Pro milovníky filmů bude rande v kině tím nejlepším plánem pro valentýnský večer. Rezervujte si lístky na pořádně sladký, romantický film. Možná nejste na romantický žánr, na svátek zamilovaných si ho ale určitě společně vychutnáte. Navíc máte možnost se hezky obléknout, zvolte ženskou červenou barvu a nebojte se nějakého odvážnějšího outfitu. Váš partner to jistě ocení a v tlumeném světle kina si užijete více romantických chvil než v samotném filmu.

Není nad pohodu doma

Večeře v luxusní restauraci, výlet ani kino vás neláká? Jste nejraději společně doma? Nic vám nebrání, avšak na Valentýna by mělo být vaše domácí prostředí přece jen něčím ozvláštněno. Nebojte se využít zamilovanou a možná trochu kýčovitou výzdobu, vezměte si nějaké hezké pyžámko nebo saténovou noční košili. Zapalte svíčky a užijte si romantickou atmosféru v pohodlí domova.

Vášeň jde ruku v ruce s romantikou

Překvapte vašeho partnera žhavým Valentýnem. Připravte pro vás novou erotickou hru na vaše večerní radovánky Může to být krásné a sexy prádlo nebo například nová erotická hračka, se kterou si užijete společnou premiéru právě na Valentýna. Uvidíte, že takové překvapení bude pro vašeho miláčka tím nejlepším.

Zdroj foto: www.freepik.com

Autor

Komentáře k článku