Jak se seznámit offline?

0

Pro mnoho z nás je seznamování s novými lidmi velmi těžké. Někdo je stydlivý, jiný zase nemá čas apod. Připravili jsme pro vás článek, kde se můžete nechat inspirovat tipy, jak se seznámit, aniž byste použili internet.

Choďte na místa, kde se vyskytuje velké množství lidí

Vydejte se na večírek, do muzea, na nějakou venkovní akci, zaběhat do parku, prostě všude tam, kde máte 90 procentní šanci se s někým seznámit. Ovšem pozor! Pokud se někam vydáte pouze za vidinou potkat toho pravého či tu jedinou, budete pravděpodobně zklamáni. Jestliže se vydáte na setkání s lidmi z nezištných důvodů, pobavíte se a při nejmenším získáte nové přátele.

Požádejte o radu přátele

Jistě máte kolem sebe přátele, kteří mají další přátele. Vysvětlete jim situaci a požádejte je, zda v jejich okolí není někdo, kdo zrovna taky hledá člověka k seznámení. Pak už stačí získat kontakt a domluvit si schůzku. Připomíná vám to rande na slepo?

Nebojte se odmítnutí

Chystáte se někoho oslovit a pozvat na rande? Obáváte se jeho reakce? Co vám může nejhoršího říct? Jsou jenom dvě odpovědi – ano, ne. Pokud odpoví ne, tak je to zcela v pořádku a vy to přijměte tak, jak to je a pokračujte v seznamování. Odmítnutí je naprosto běžnou součástí života, nenechte se tím odradit.

Starý dobrý oční kontakt

Pokud vidíte někoho, s kým se chcete seznámit, nebo pokud mluvíte s někým, o kom víte, že ho zajímáte, zadívejte se mu na 5 sekund do očí. V té 6 sekundě čekejte, zda druhá osoba zareaguje či nikoliv.

Mluvte narovinu

Nebaví vás všechny ty „rituály“ kolem seznamování? Není nic jednoduššího, než se zvednout a dané osobě říct na rovinu, že se vám líbí a rádi byste se s ní setkali například u kávy nebo u večeře. Alespoň budete hned vědět, na čem jste.

Ničeho se nebojte a hurá do seznamování!

Autor

Komentáře k článku