Jak je to s astrálním cestováním?

0

Astrální cestování (nebo také astrální projekce) je termín používaný k popisu úmyslné mimotělní zkušenosti – oddělení astrálního těla od fyzického. Astrální tělo je schopné cestovat v celém vesmíru a je schopné implantace myšlenky do myslí jiných lidí.

Astrální cestování je poměrně bezpečné. Existují však některá rizika s ním spojená. Odborníci na astrální cestování tvrdí, že se můžete setkat s bytostmi, která může využít vaši energii a mozek a způsobit psychologické škody. Pokud však víte jak se chránit, je astrální cestování bezpečné.

Pokud chcete začít s astrálním cestováním, narazíte na mnoho postupů a technik. Jedním ze způsobů je ovládnutí lucidního snění, protože to vás naučí, jak udržet svou mysl při vědomí, zatímco vaše tělo spí. A jak vyvoláte lucidní snění? Probuďte se kolem 4 hodiny ráno a 20 až 30 minut nespěte, ale ležte v posteli. Poté se opět pomalu vraťte do spánku. Dojde k vyvolání lucidního snut, který spustí spánkovou obrnu, jež vám pak umožní oddělit se od fyzického těla.

Pocit mravenčení a hučení v hlavě, znamená to, že astrální tělo je odděleno, ale přesto se nachází uvnitř fyzického těla. Je čas se protáhnout se z fyzického těla ven. Začít můžete pažemi, nebo nohami. Napoprvé se vám může podařit dostat ven pouze jednu paži. Budete mít pocit, jako byste procházeli bahnem. Poté, co dostanete astrální tělo ven z fyzického, můžete se teleportovat na jakékoli místo.

Vědecké stanovisko je takové, že neexistuje žádný důkaz o astrální projekci. Vědci připouští, že existují případy lidí, kteří měli podobné zkušenosti, avšak vždy to bylo výsledkem procedur stimulace mozku a halucinogenními drogami. Na potvrzení astrálního cestování byl dokonce připraven pokus – osoby se měly pomocí astrálního cestování dostat do vedlejší místnosti a zjistit, co se tam děje. Avšak tyto experimenty ukázaly negativní výsledky.

Autor

Komentáře k článku