Dovolená v Turecku na poslední chvíli

1

Starým zvykem všech Čechů je v létě nadávat na vedro a během zimy na táhlou a vlezlou zimu. Leze-li vám zima krkem sotva vystrčila růžky, zaleťte si do Turecka. Trošku si prohřejete kosti a hlavně načerpáte novou energii. Navíc máte jistotu, že se nesetkáte s velkým přílivem turistů, jako tomu bývá v létě.

Výhody last minute dovolené

Má to však ještě i další výhody. Ušetříte si značné množství peněz. Doporučujeme dovolenou Turecko last minute, protože během léta byste museli vynaložit mnohem větší finanční obnos. Dovolená last minute, tedy dovolená na poslední chvíli většinou zahrnuje slevu, jež může být až o třetinu nižší, než je původní cena. Nabídka těchto zájezdů se poměrně rychle mění, proto se neváhejte rozhodnout co nejdříve, ať vám taková příležitost neproklouzne mezi prsty.

Dovolená jako Vánoční dárek

Navíc se může jednat o originální Vánoční dárek. Uznejte sami, že se jen tak nestává, aby někdo koupil jako Vánoční dárek dovolenou last minute. Pokud se řadíte mezi ty, kteří rádi něčím vynikají a mají rádi originální věci, pak se vám naskýtá ideální příležitost. Jestliže se neradi v zimě balíte do vrstev oblečení, jako cibule, věřte, že v Turecku vám vystačí tričko a mikina. Zapomeňte na sněhové holínky. Stačit budou botasky a klidně si přibalte výrazné náušnice. Nebudete je muset zakrývat huňatým kulichem.

Šperky a Turecko – co mají společného?

Prosincové teploty se pohybují kolem příjemných 18°C. Otužilec by se snad i vykoupal, stačí-li vám však vlídnější počasí, odpočinek a skvělá atmosféra pak neváhejte této příležitosti využít. Pravdou je, že pokud patříte k vodním živlům, budete muset zvolit jiné místo nebo vyčkat příchodu léta. Jestliže jste rozhodnutí, vybalte z krabice jarní oblečení – budete ho potřebovat. Nezapomeňte si sebou přibalit krásné ocelové šperky, které můžete v Turecku doplnit o další nové skvosty. Je to zem, kde se dá dobře a levně nakoupit, musí se to však umět.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

1 komentář

Komentáře k článku