Dámská jízda vás zbaví stresu, odreaguje vás a dobije vám baterky

0

Uspořádejte si s kamarádkami dámskou jízdu a zapomeňte na každodenní starosti. Děti svěřte do péče partnera a vypadněte na společný víkend s přítelkyněmi. Přinášíme vám několik tipů, jak takovou dámskou jízdu uspořádat a na co rozhodně nesmíte zapomenout. Aby totiž byla dámská jízda úspěšná a opravdu jste si během ní odpočinuli a načerpali novou energii, musí se důkladně naplánovat.

Důkladně zvažte, koho k dámské jízdě přizvete

Chcete si užít ničím nerušený víkend s kamarádkami a odpočinout si od každodenní dávky stresu? Aby pro vás nebyla dámská jízda dalším stresem, rozmyslete si, s kým ji vlastně chcete podniknout. Důrazně doporučujeme, ať vyjedete opravdu jen s blízkými kamarádkami, na které se můžete spolehnout a kterým stoprocentně důvěřujete. Máte-li ve svém okolí nejlepší přítelkyni, která je spíše vaší sestrou, klidně podnikněte dámskou jízdu pouze ve dvou.

Vyberte místo pobytu, které vám bude vyhovovat

Aby byla dámská jízda dokonalá, musí se naplánovat do sebemenších detailů. Proto se s kamarádkami sejděte a dohromady vše naplánujte. Prvním úkolem je správně vybrat místo pobytu. Toužíte po luxusním odpočinku v královském prostředí? Vyrazte na zámek. Láká-li vás spíše relaxace v podobě spa, vyrazte na wellness pobyt. Jste-li parta akčních žen, vyzkoušejte luxusnější formu campingu, tedy takzvaný glamping. A toužíte-li po blízkosti kamen a lesa, uspořádejte svou dámskou jízdu na chalupě.

Naplánujte si cestu a program

Jakmile budete mít zarezervované ubytování, vymyslete plán cesty. Pojedete všechny společně jedním autem, využijete autobus, vlak nebo snad poletíte? Vše si důkladně promyslete a naplánujte dopředu. To samé platí o programu víkendového pobytu. Chcete jej strávit rozmazlováním v sauně, vířivce a v rukou masérů? Nebo raději vyrazíte do přírody? Pokud si dopředu stanovíte, co od dámské jízdy vlastně očekáváte, nebudete toho litovat a budete přesně vědět, co vás čeká a na co se můžete těšit.

Nepodceňte přípravu a zabalte si vše, co budete potřebovat

Jakmile budete mít zarezervované ubytování, naplánovanou cestu a také znát program celého víkendu, vrhněte se do příprav. Co si s sebou rozhodně přibalit do kufru? Seznam věcí se liší podle toho, v jakém duchu vaši dámskou jízdu pojmete. Na pobyt na zámku se připravíte nejlépe tak, že si zabalíte pouze elegantní a reprezentativní outfity, ale samozřejmě nezapomínejte ani na pohodlné domácí oblečení, ve kterém budete moci trávit čas na pokoji.

Oblíbenou položkou, která v seznamu věcí většinou nesmí chybět, je alkohol. Jedete-li na chalupu nebo někam, kde nebude součástí víkendového balíčku strava, dohodněte se s kamarádkami a přibalte si i váš oblíbený alkoholický nápoj. Samozřejmě můžete přidat i několik společenských her, u kterých si užijete spoustu zábavy.

Proč podniknout dámskou jízdu?

Říkáte si, že dámská jízda je zbytečný luxus, který nepotřebujete? Víkend strávený s blízkými přítelkyněmi vám dovolí zcela hodit za hlavu pracovní i rodinné starosti. Načerpáte novou energie, změníte perspektivu a na určité věci se po víkendových rozhovorech s kamarádkami budete dívat jinýma očima. Čas od času je dámská jízda nutností, a dokonce může být i účinnější než sezení u terapeuta. Nebojte se rozmazlit a dopřejte si čas pouze pro sebe a své nejbližší přítelkyně, se kterými můžete otevřeně probrat jakékoliv téma.

Dámská jízda by měla být běžnou součástí vašeho života. Alespoň jednou ročně byste měli společně s kamarádkami podniknout víkendovou akci, během které si odpočinete od svých životů, načerpáte energii, poklábosíte o všem možném a vrátíte se domů plní energie a v dobrém rozpoložení.

Zdroj foto: www.freepik.com

Autor

Komentáře k článku