Chraňte svou pokožku před mrazem

0

Zima je pro naši pleť velmi náročným obdobím. Studený vítr, mráz, sucho, nedostatek sluníčka, střídání teplot z venku do zimy se podepíše na jakémkoliv typu pleti. Obzvlášť trpí pokožka, která je už tak citlivá a náchylná na různé alergie.

Obličej patří k částem těla, jež neustále musí čelit okolním vlivům. Péče o pleť v zimě je neméně důležitá, jako v letních měsících. Zimní období může snáze připravit pleť o potřebnou vlhkost a zanechat jí suchou, čímž se stává náchylnější k poškození.

Atoderm_BD_Cadrage OK

Zima je pro pokožku zatěžkávacím obdobím

Přetopené místnosti, kde jedou radiátory na plný výkon, nejsou pro pokožku žádným přínosem, poté vylezeme ven, kde je zima a kůže je zmatená. Ihned vyrovnává teplotní rozdíly. Lehké hydratační krémy a gely musíme v zimě vyměnit za výživné krémy, které nejenže zabrání vysoušení, ale udrží potřebnou vlhkost.

BIODERMA vytvoří ochranný štít

Mistrem v oboru jsou přípravky BIODERMA, které vytvoří jakýsi ochranný štít. Pokožku vyživí, hydratují a do kůže nevpustí žádné škodliviny. Na stránkách naleznete mnoho odborných a zajímavých článků, kde se dozvíte, jak správně o svou pokožku pečovat nejen v zimě. Mimo jiné se můžete zapojit do soutěží o hodnotné ceny a otestovat novinky.

Tatry_02b_CZ

Pod názvem BIODERMA se ukrývá poklad doporučován francouzskými dermatology. Jedná se o kosmetické přípravky určené pro jakýkoliv typ pleti. Obsahuje několik ucelených řad na každý kožní neduh. Ať už máte pleť citlivou, suchou, mastnou, vrásčitou, ekzematickou či pigmentové skvrny. Najdete přípravky určené pro všechny věkové kategorie: od dětské kosmetiky po řadu proti vráskám. Stejně tak nechybí péče podle ročního období. Péče o pokožku se vám vrátí tím, že zpomalíte stárnutí a projevy, které nikdo nemá rád. Slovo vrásky působí na ženu, jako červený prapor na býka. Stav vaší pokožky je pouze ve vašich rukou a péči, kterou jí věnujete.

Tip redakce: Pro atopiky na suchou kůži doporučujeme přípravek Atoderm.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku