Adventní kalendář není pro muže aneb připravte nezapomenutelné Vánoce vaší lásce

0

Předvánoční čas se nezadržitelně blíží a co nevidět je tu prosinec. Už teď můžete v obchodě narazit na nejrůznější vánoční výzdobu, sladkosti nebo tolik známý čokoládový adventní kalendář. Chcete potěšit vašeho miláčka? Připravte mu advent, při kterém se bude těšit na každý den jako malé dítě.

Každý den může být výjimečný

Pokud jste milovníkem Vánoc, pak už teď přemýšlíte nad originální výzdobou, nad recepty na vánoční cukroví a ze všeho nejvíce si přejete, aby letošní svátky byly co nejkrásnější. Tomu pomůže rozhodně i uvolněná atmosféra a radost z maličkostí každý den. Proto se nejen dětem připravují adventní kalendáře, které zpříjemní čekání na Štědrý den. Nemusíte se však držet jen dětských kalendářů, v dnešní době se na trhu objevují nejrůznější formy těchto produktů, které jsou určené i pro dospělé.

Pánské adventní kalendáře

Pro vašeho přítele či manžela můžete přichystat překvapení, díky němuž si bude užívat adventní čas každý den. Na trhu najdete různé adventní kalendáře, ty nejoblíbenější najdete na e-shopech nebo v drogeriích. Kosmetické adventní kalendáře obsahují několik zajímavých produktů, které navíc bude váš muž používat po celý rok. Můžete se tak vyhnout praktickému, a ne moc oblíbenému dárku pod stromečkem. Adventní okénka mohou obsahovat deodorant, sprchové gely nebo různé přípravky na vousy.

Velmi oblíbené jsou také adventní kalendáře s alkoholem. Tam totiž váš milovaný každý den objeví jednu malou lahvičku se zajímavým koňakem nebo rumem, ochutná tak dosud nevídané kousky, díky kterým možná objeví nový oblíbený druh alkoholu. Je jasné, že během adventu nebude asi pít každý den, o to víc tyto lahvičky oceníte při silvestrovských oslavách s přáteli.

Buďte originální a vyrobte vlastní adventní kalendář

Chcete opravdu zabodovat a mít pro vaši lásku opravdu originální kalendář šitý na míru? Výroba adventního kalendáře vám zabere nejspíš dost času, a navíc rozhodně neušetříte oproti těm kupovaným adventním kalendářům, za výsledek to ale rozhodně stojí.

  1. Ze všeho nejdříve budete potřebovat 24 okének, které mohou mít jakoukoliv formu. Můžete koupit například malé bavlněné pytlíčky, na které namalujete nebo nalepíte čísla.
  2. Tyto pytlíčky pak stačí pověsit malými kolíčky na šňůru umístěnou na vaší dominantní zdi v obývacím pokoji. Takový kalendář si nejen užije váš muž, ale zároveň vám poslouží jako krásná vánoční dekorace.
  3. Do pytlíčků pak připravíte nejrůznější překvapení.

Vyrobený korpus kalendáře

Dnešní trh je opravdu štědrý, a tak můžete koupit již hotové pytlíčky nebo dokonce krásné a dekorativní korpusy s okénky nebo zásuvkami, do kterých překvapení schováte. Dokonce takové korpusy mohou být vyrobené do vánočního městečka, které můžete každý večer rozsvítit. Porozhlédněte se v obchodních centrech, zda takový adventní kalendář nenajdete.

Popusťte uzdu fantazii

Začněte si co nejdříve psát nápady na malá překvapení. Možná vám přijde jednoduché vymyslet dárečky do adventních okének, je jich ale 24 a vymyslet je dá docela zabrat, pokud chcete do každého okénka připravit jiný druh překvapení.

Můžete se nechat inspirovat na internetu, v různých diskuzích najdete mnoho nápadů, a tak napadne určitě i vás, co by vaší lásce udělalo největší radost. Velmi oblíbenými dárky, které udělají největší radost, patří například stírací los, lístky do kina pro vás oba nebo třeba vzorek oblíbeného parfému (který možná najde i pod stromečkem na Štědrý den). Dalšími tipy pak jsou:

  • vůně do auta,
  • oblíbená čokoláda,
  • zapalovač,
  • hřebínek na vousy,
  • společná fotka,
  • poukázka na masáž,
  • poukázka na rande a další.

Vy samy znáte vašeho milovaného nejvíce, proto určitě přijdete zrovna na ty dárky, které ho nejvíce potěší. Připravíte tak velmi zajímavý a krásný adventní čas plný radosti a lásky.

Zdroj foto: www.freepik.com

Autor

Komentáře k článku