3 drobnosti, díky kterým bude váš vztah šťastnější

0

Ačkoli možná máte pocit, že jste s partnerem sehraná dvojka a že váš vztah nemůže být lepší, pamatujte, že vždycky je co zlepšovat. Ať už jste spolu měsíc, rok či deset let – usnout na vavřínech se v tomto případě nevyplácí. Nemusíte se zrovna přetrhnout, aby byl vás vztah lepší nebo se posunul na vyšší úroveň, díky které budete oba mnohem šťastnější. My vám dnes představíme tři nepatrné drobnosti, které ale dokážou hotové zázraky. Chcete-li si být s vaší drahou polovičkou zase o něco blíže, rozhodně si následující řádky nenechte ujít!

vztah

  1. Čestné boje jsou kořením vztahu

    Hádkám se tu a tam nevyhne žádný vztah. A co si budeme nalhávat – někdy je výměna názorů vítaným okamžikem, díky kterému se pročistí vzduch a vyřeší neshody, o kterých se až doposud mlčelo. Nutno ale říci, že není hádka jako hádka. Pokud na sebe v zápalu naštvání vytahujete tu největší špínu, navzájem se obviňujete, nadáváte si a urážíte se, pak je mezi vámi něco špatně. Při hádkách je třeba bojovat čestně. Podpásovky a narážky na rodinu tady nemají co dělat.

  2. Chválím, chválíš, chválíme!

    Kritizovat umí každý, pochválit jen málokdo. A to je škoda. Možná byste se měli zamyslet nad tím, jak často partnera kvůli něčemu peskujete, a proto vám nezbývá žádná příležitost pro to, abyste ho pochválili – byť za naprostou prkotinu. Uvědomte si, že pochvala vás vůbec nic nestojí, ale v tom druhém okamžitě vyvolá vlnu pozitivních reakcí, zahřeje u srdíčka a vykouzlí úsměv na tváři. Naučte se druhého chválit i za věci, které jste až doposud považovali za samozřejmost. Určitě to ocení.

  3. Sdílejte své štěstí

    Každý z vás má určité věci, které vás dělají šťastnými. Pro vás je to například večeře ve dvou či příjemně strávený večer u pěkného filmu, pro něho to může být společné shlédnutí fotbalového či hokejového zápasu či skutečnost, že společně s ním vyrazíte za jeho kamarády. Ať už to jsou hlouposti nebo cokoli jiného, snažte se tyto chvíle prožívat společně. Váš vztah to jedině upevní. 

Autor

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Komentáře k článku