Znamení, podle kterých poznáte, že vás hodlá opustit

0

Rozchod je pro každého šok. Zvláště pak, když si nevšimneme signálů, které prozrazují, že náš partner ztratil o nás zájem. To nám potom připadá, že ještě včera bylo vše idylické a dnes už není. Proto je vhodné nespoléhat na nesmrtelnost lásky, neidealizovat si a stát pevnýma nohama na zemi. Podle jakých znamení poznat, že něco není úplně v pořádku?

Neplánuje s vámi budoucnost

Ačkoliv muži nikdy neradi plánují budoucnost, pro společný život je pravidlo číslo jedna. Měl by si dokázat život po vašem boku a podle toho se i chovat. Hovořit například o nové posteli, že vymalujete obývák, plánovat společnou dovolenou. Jestli je mu šumák, že vaše stará postel už volá po výměně, pak mu to možná přijde zbytečné a říká si, že chvíli ještě ta postel vydrží. Všímejte si tedy, zda jeví zájem o společnou domácnost či nikoliv. Zda hovoří o něčem, co bude v budoucnu a jste tam i vy.

Je skleslý – ne unavený

Zdá se vám váš partner nějaký skleslý a tvrdí, že je pouze unavený? Může to tak být. Ale také nemusí. Možná jen neví, jak vám sdělit, že vás má sice rád, ale už vás nemiluje. I to se totiž stává. Nechce vám ublížit, váží si vás, ale ve vztahu s vámi již šťastný není. Na toto téma existuje i knížka – Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem. S tímto problémem se potýkal nejeden pár. Někdy pomůže společná terapie a hledání kořene pravdy, jindy opravdu jen rozchod, který ačkoliv bolí, je tím nejlepším řešením pro oba.

Má tajnosti

Vždycky jste spolu vše probírali a neměl potřebu komunikovat s jinými ženami či kamarády a najednou je tajemný, jako hrad v Karpatech? I to může být znamení. Možná mu lichotí zájem jiných žen. Rovněž záleží, jak dlouho spolu jste? Někteří muži to dělají dokonce záměrně. Nemusí vést zdlouhavé debaty na téma: proč, kdy, jak, za co? Žena sama pochopí, že nemá o její osobu vážný zájem a neplánuje s ní budoucnost, tak ho sama opustí.

 

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku