Víte, jaká barva povlečení se hodí pro vaše znamení zvěrokruhu?

0

Podle toho, v jaké části roku jsme se narodili, nám je přisouzeno jedno z dvanácti znamení zvěrokruhu. Každé znamení má svá specifika a jedním z nich je i barva, která se pro dané znamení nejlépe hodí a vystihuje ho. Zkuste svou ložnici zútulnit luxusním povlečením z egyptské bavlny v barvě, která přísluší vašemu hvězdnému znamení.

Beran

Lidé narození ve znamení berana jsou živelní, plní ohně a rozhodnutí jít si za svým cílem. Nemusí se bát vybírat z výrazných červených tónů, které podporují jejich osobnost a probouzejí v nich vášeň. Červené povlečení podtrhne jejich dominanci.

Melisa

Melisa

Býk

Zemské znamení býka má v sobě zakotvený řád, praktičnost a pracovitost s jistou dávkou luxusu. Pro muže pohlížející na svět realisticky se hodí žluté povlečení a ženy ve znamení býka, oplývající smyslem pro řád i umění, ocení kombinaci žlutého podkladu s růžovými kvítky.

Marion

Marion

Blíženci

Činorodí blíženci si budou doslova libovat v oranžovém ložním prádle. Jejich otevřenost a aktivitu vystihnou také výrazné odstíny žluté až zelené barvy, které budou skvěle korespondovat s jejich nepřehlédnutelnou osobností.

Mauro

Mauro

Rak

Pro znamení raka je typické emocionální založení a citlivost. Na první místo klade tradice a rodinný život a lidé v tomto znamení dokáží být blízce spjati s přírodou. Možná proto je jejich barvou zelená a čistá bílá. V ložnici se díky těmto barvám cítí spokojeně.

Gwen

Gwen

Lev

Nespoutaná lví povaha plná královské autority si říká o výrazné doplňky, a proto se pro lvy i lvice hodí povlečení s výraznou oranžovou, hnědou až zlatou barvou. Lvi si nepotrpí na mdlé odstíny, chtějí dát najevo, kdo tu vládne.

Sophia

Sophia

Panna

Pracovitost, pečlivost a ochota pomáhat dělá z lidí narozených ve znamení panny skvělé pracovníky i partnery. Nelétají s hlavou v oblacích. Spánek v povlečení se zelenými a žlutými vzory je osvěží a příjemně naladí.

Gaston

Gaston

Váhy

Klidná povaha znamení vah uvítá v ložnici decentní růžovou a světle modrou barvu. Váhy jsou vzdušné znamení, které se snaží najít ve všem rovnováhu. Křiklavé barvy povlečení by je proto mohly rušit nebo je dokonce stresovat.

Allegra

Štír

Povaha štírů je trochu komplikovaná, protože navenek působí nenápadně, ale uvnitř nich dříme síla a pevné zásady. Štíři si mohou s klidem pořídit ložní prádlo s prvky červené i černé barvy díky nimž vyjádří, co se v nich skrývá.

Lev

Lev

Střelec

Ohnivé znamení střelce bude nejspokojenější, když dosáhne určité svobody, která mu umožní jít si za svými ideály. Příjemně se bude cítit v důstojně tmavě modrém povlečení. Modrá symbolizuje i jejich důraz na přímost ve vztazích.

Feliks

Feliks

Kozoroh

Kozorozi mívají snahu skrýt svůj vnitřní svět a nedávat najevo emoce. Chránit si své soukromí chtějí i doma a šedá, hnědá nebo černá barva dominuje v jejich interiérech i šatníku. Nejlépe se budou cítit v neutrálním šedém povlečení bez barevných vzorů.

Lauro

Lauro

Vodnář

Držet vodnáře při zemi není možné, protože jeho snaha jít stále vpřed nebo proti proudu je neoblomná. Vodnáři jsou originální a dychtiví stále nad něčím přemýšlet. Jako jedni z mála si proto mohou dovolit povlečení v magické fialové barvě. Ani růžová je neurazí.

Edda

Edda

Ryby

Modrá barva je pro znamení ryb typická nejen kvůli tomu, že jde o vodní znamení, ale i proto, že ryby jsou klidné a tiché povahy. V povlečení modré nebo lehce fialové barvy se jim bude usínat, jako by je někdo držel v bezpečné náruči.

Luna

Luna

Už víte, po které barvě povlečení se máte shánět? Všechny odstíny i jejich kombinace najdete na www.stellaatelirs.cz. Svou ložnici si tak můžete vybavit přesně podle toho, v jakém znamení jste narozeni.

Mohlo by vás zajímat:

I materiál povlečení má vliv na to, jak se vyspíte. Víte, jaké jsou nejlepší?

Zahřeje tělo a potěší oko. Takové je ložní povlečení Stella Ateliers

Autor

Komentáře k článku