Zahřeje tělo a potěší oko. Takové je ložní povlečení Stella

0

Chlad, mráz a sychravo, přesně na to budete myslet, když se podíváte z okna. S tím, jak zima proniká do našich životů, musíme jí přizpůsobit jak svůj denní, tak noční život. Přes den na sebe přihodíme jednu vrstvu oblečení navíc, natáhneme čepici, nasadíme rukavice a je nám hej. Zahřát však potřebujete i v noci. K tomu, abychom se při spánku neklepali zimou, nám pomůže bavlněné ložní povlečení.

Jaké ložní povlečení se hodí na zimu?

Pro kvalitní spánek, když venku teploty nepřesahují 0 °C, musí ložní povlečení především hřát. Nikoliv však tolik, aby vám pod ním bylo přílišné horko, které brání rychlému usnutí. Nejen kvůli tomu je důležitý materiál, ze kterého se povlečení vyrábí. Požadované vlastnosti splňují luxusní materiály, jako například egyptská mako bavlna, do kterých rádi zainvestujete.

Ložní povlečení Stella

Společnost Stella Ateliers nyní přichází s novou zimní kolekcí kvalitního ložního povlečení. Její modely nejen, že skvěle zahřejí, navíc skvěle vypadají. Zároveň jsou velmi příjemné na omak a disponují velikou prodyšností a savostí. Vyrábí se ve dvou úpravách.

Jednu tvoří pletený Jersey, jež je typický svým zjemněným povrchem. Kromě vysoké hřejivosti je jeho praktickou výhodou fakt, že se nemačká.

Alternativou k pletenému Jersey představují tkaný bavlněný satén, damašek nebo batist. Pyšní se obdobnými vlastnostmi, mezi nimiž vyčnívají výborné termoregulační schopnosti, hladkost na dotek a prodyšnost.

Všechna ložní povlečení Stella mají praktické zapínání na zip. Po jejich zakoupení získáváte doživotní záruku.

Zkoušeli jste už mercerované materiály?

Pokud bavlněná příze projde procesem mercerace, změní se zásadně její vlastnosti. Mercerované ložní povlečení je pevnější, lesklejší a ještě příjemnější na omak. Téměř se tak podobá luxusnímu hedvábí.

Ložní povlečení Stella se vyrábí z různých materiálů. Jejich přehled si prohlédněte zde:

MATERIÁLY, KTERÉ PROCHÁZÍ MERCERACÍ:

  • Mako satén – tkanina 120 g/m2
  • Mako Jersey – pletenina 140 g/m2
  • Mako Damašek – tkanina 120 g/m2
  • Mako Batist – tkanina 120 Nm/1 g

MATERIÁLY, KTERÉ NEPROCHÁZÍ MERCERACÍ

  • Klasický bavlněný satén – tkanina, 120 g/m2
  • Klasický bavlněný jersey – pletenina 140 g/m2

Autor

Komentáře k článku