Udělejte radost sobě i svému protějšku. Super kabelky i pánské tašky!

0

My ženy to známe. Není skoro nic hezčího než si udělat radost nějakým tím skvělým módním doplňkem. Třeba takovou kabelkou, kterých každá žena musí mít hned několik. Zkrátka a jednoduše, aby se daly kombinovat k nejrůznějším outfitům. Abyste se při koupi nového módního kousku necítila příliš provinile, určitě můžete vybrat něco také svému partnerovi. Třeba už potřebuje novou pánskou tašku a vy se v módních trendech přece vyznáte lépe než on, a tak mu určitě vyberete něco, co mu padne.

Kožená kabelka

Kožená kabelka

Kabelky, se kterými nešlápnete vedle

Samozřejmě není nic jednoduššího než dnes vyrazit na nákupy přímo od počítače. Výběr je totiž v e-shopech prakticky nekonečný. Mezi nesmrtelné kousky mezi kabelkami rozhodně patří originální kožené kabelky. Pokud vsadíte na skutečnou kvalitu, dostanete do rukou mistrovské dílo, ideálně od italských návrhářů. Takové modely dokáží být velmi elegantní a trendy. Můžete si vybrat z nejrůznějších provedení, které se hodí k různým příležitostem. Mohou to být například kabelky:

  • Elegantní
  • Pro každodenní nošení
  • Sportovní

A samozřejmě není problém vybírat z mnoha stylů, provedení i barevných kombinací, kdy na nejednom kousku je už na první pohled patrné, že v něm rozhodně zazáříte, kamkoliv vkročíte. Rozhodně se tedy nebojte oslnit pravou italskou kabelkou!

Také muži mohou být elegantní

Móda a elegance rozhodně nejsou vyhrazeny pouze ženám. Pokud si v tom však máš přítel příliš nelibuje, zkuste mu to usnadnit a kupte něco i pro něj, aby si sám nemusel vybírat. Můžete vsadit třeba na elegantní pánské tašky, které sluší úplně každému. Hlavně se jedná o velmi praktický doplněk, což každý muž ocení. Není pouze na okrasu, ale může v ní nosit třeba pracovní dokumenty, notebook a cokoliv dalšího, co potřebuje váš partner mít při ruce. Jsou tady opět elegantní i sportovnější modely, provedení přes rameno či do ruky a jiné.

Autor

Komentáře k článku