Tvary slunečních brýlí, které budou trendem tohoto léta

0

Jestli se vyžíváte v různých módních trendech, pak je důležité podívat se také na sluneční brýle. Ty jsou totiž s nadcházejícím létem aktuálním tématem. Pokud tedy hledáte tvar slunečních brýlí, se kterým budete šik, zde je několik tipů.

Oversized čtvercový tvar

Tyto brýle můžete jen stěží přehlédnout. Jedná se o nadměrné čtvercové brýle, se kterými rozhodně upoutáte pozornost a rozzáříte svůj outfit. Oversized obroučky jsou poměrně odvážné, proto počítejte s tím, že budete přitahovat zvědavé pohledy. Pokud však máte rádi něco neobyčejného, rozhodně je tento typ brýlí pro vás. Volte z různých barevných kontrastů, díky kterým můžete dát najevo, jak se cítíte. Krom toho však zůstává trendy i černá barva a želví vzor.

Geometrické brýle

Každý jistě ví, co si představit pod pojmem geometrie. A teď si představte, že se tyto tvary promítnou do slunečních brýlí. Díky tomu vznikne neokoukaný trend, který vás určitě bude bavit. Ať už si zvolíte brýle ve tvaru obyčejného čtverce, nebo sáhnete po něčem odvážnějším, například trojúhelníku či hexagonu, rozhodně uděláte parádu. Tento trend sice neodpovídá vkusu každého, ovšem rozhodně se jedná o zajímavý tip. Pokud by vás takovýto tvar lákal, ale nemáte odvahu, zkuste vybrat brýle se zaoblenými hranami.

Motýlí obroučky

Takzvané motýlí obloučky jsou nástupcem trendu brýlí cat eye. Jedná se o decentní brýle, které můžete kombinovat s čímkoliv ve vašem šatníku, ovšem i přesto dokážete přitáhnout pozornost. Nebojte se proto sáhnout po extravagantnějším modelu s výraznými detaily. Zkombinujete díky tomu eleganci a smělost. Co se barev týče, vrací se do módy trendy 70. let. Bát se proto nemusíte ani zvířecích vzorů. Výhodou těchto brýlí je, že díky jejich velkým rámům slouží jako spolehlivá ochrana i kolem očí, chrání tak citlivou pokožku před stárnutím.

Sluneční brýle jsou skvělým doplňkem, kterým se můžete vyjádřit. Ať už chcete raději nenápadnou eleganci či něco extravagantního, rozhodně si vyberete. Záleží jen na vás, na co se cítíte. Rozhodně na brýle však nezapomínejte, dokáží dotvořit výsledný dojem.

Zdroj foto: pixabay.com

Autor

Komentáře k článku