Tipy na pozdní vánoční dárky

0

Možná jste si nestihli předat vánoční dárky včas, nebo jen chcete doplnit Vánoce o další dárky. V tomto článku přinášíme několik tipů na takové pozdní vánoční dárky.

Pro něj

Dřevěné hodinky s monogramem

Jedná se o velmi originální dárek pro muže. Vzhled těchto hodinek je naprosto jedinečný, protože jsou vyrobeny ze dřeva, do kterého navíc můžete nechat vyrýt monogram svého partnera. Dřevo je hypoalergenní, bez jakýchkoli chemikálií. Hodinky můžete koupit například na Amazonu. Tento dárek je vhodný zejména pro ty, kteří se snaží žít co nejvíce ekologicky.

Zážitkové dárky

Zážitkové dárky se stávají čím dál více populární. Můžete vybrat něco, po čem váš muž touží, od vyzkoušení nejrůznějších povolání (například popelář, bagrista) až po adrenalinové sporty, jako je jízda ve Ferrari či jiném sportovním vozu, kurz létání, lekce golfu a další. Ze zážitkových dárků si vybere opravdu každý.

Pro ni

Keramická pečící nádoba

Pokud vaše kamarádka ráda peče, obdarujte ji originální keramickou pečící formou! Na internetu najdete nejrůznější krásné designy, včetně osobních nápisů – koupit můžete formu s nápisem jména té, kterou chcete obdarovat. Vybírejte takovou nádobu, ze které můžete rovnou servírovat!

Šperkovnice s iniciály

Vybírat můžete i jedinečné šperkovnice. Jejich nová majitelka si do dvířek může dát vlastní fotografie nebo objednejte šperkovnici s jejími iniciálami.

Držák na prsteny

Pokud je ta, kterou chcete obdarovat nadšenkyní do prstenů, můžete vybírat z desénových kousků držáků na tyto prsteny. Seženete je v několika provedeních. Skvělý je například držák v podobě slona, na jehož chobot můžete navléct velké množství prstenů.

Babička

Váleček na těsto

Obyčejný váleček na těsto se vám jako dárek může zdát fádní. Vyberte tedy takový, který je určen také jako dekorace – s potiskem květin či nejrůznějšími nápisy.

Autor

Komentáře k článku