Tipy nejen na Valentýnské dárky pro něj

0

Vymýšlet neustále dárky, to je docela fuška. I nejvíc kreativně smyšlející osobě mohou někdy dojít nápady. Nejlepším řešením je sednout si u šálku dobré kávy, vzít tužku a papír a napsat seznam dárků. Tento seznam si uchovat, a pak už jen škrtat a škrtat.

Klidně si napište jména milovaných osob, vedle důležitá data, jako je narození, výročí, svátek, ale i Valentýn, den matek apod. Pak se nestane, že buď zapomenete, nebo budete přemýšlet, co komu koupit. Vytvořit takový seznam zabere chvíli času, dost možná si kafe budete vařit 3x. Dárky vždycky vybíráme s rozvahou, podle typu osobnosti a toho, co má kdo rád. Předejdete tak trapasům, když antiromantikovi koupíte sadu vonných svíček, protože jste na poslední chvíli už prostě nic lepšího nesehnala. Případně věčnému opozdilci hodinky, které stejně nenosí a nosit nikdy nebude.

Překvapení pro labužníky

Jakmile máte přiřazena u všech jmen důležitá data je načase popřemýšlet nad tím, co by dané osobě udělalo radost. Je-li váš milý opravdový labužník, pak je to jasné. Zde se hodí nekonečný seznam možných dárků. Od proutěného košíku plného dobrého jídla a pití, až po gastro zážitkové dárky.

Sen každého modemana

Sleduje váš partner poslední výkřiky módy? Pak se zaměřte na oblast odívání a módních doplňků. Drobnější dárky v podobě doplňků se hodí na svátky, nákladnější dárky pak k Vánocům či narozeninám. Originální dárky mohou být trička s potiskem (potisk si vyberete sami), šperk s gravírováním apod.

Každým coulem romantik

Je-li váš milý jemná duše, pak vhodným dárkem bude společná relaxační lázeň při plamíncích svíček s dobrým šumivým mokem. Něco, co jej přenese do jiného světa. Třeba i romantický let balónem. Vhodné však mohou být i drobnosti, jako jsou hrníčky s přáním a jmény.

Dárky pro drsňáky

K oblíbeným, leč nákladným dárkům patří adrenalinové dárky. S těmi však opatrně, protože ne jednou se stalo, že tandemový seskok nakonec propadl nebo jej absolvoval někdo jiný. O takovém dárku je lépe se opravdu předem ujistit, že je to pravé ořechové pro vaši drahou polovičku.

Rada na závěr

V podstatě jde jen o to, že musíte každou osobu někam zaškatulkovat. Podnikatel, sportovec, romantik, dobrodruh, kutil, kuchař, vášnivý čtenář a další. Pak už není složité vybírat seznam možných dárků z dané oblasti. K jedné osobě klidně přiřaďte i více možností.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku