Tipy na snadné letní líčení pro družičky

0

Družičkou je obvykle nejlepší kamarádka nevěsty – a obě dvě se na tento den těší už měsíce dopředu. I když na svatbě má nejvíce zazářit nevěsta a kamarádka by ji rozhodně neměla v žádném případě zastínit, i taková družička chce ve svatební den vypadat skvěle.

Vždyť nevěstu bude svým způsobem reprezentovat a provede ji tím nejdůležitějším dnem v životě. Letní svatby mají své kouzlo, jak se na ni jako družička správně nalíčit?

Jak to chce nevěsta

Ještě než se do líčení pustíte, dopředu si u nevěsty ověřte, zda nemá v plánu mít celou svatbu laděnou do určitých barev. Možná vám sama nevěsta také vybere šaty, ve kterých jako její družička půjdete. V každém případě byste se tohoto barevného schématu měla držet. Pokud vám ale dá volnou ruku, je to jen na vás a můžete se do toho pustit. I tak se držte jistých pravidel. Protože, jak už bylo řečeno, tohle je především nevěstin den.

Make-up pevný jako základy domu

K letním měsícům se nehodí příliš výrazné líčení. Více než do stínů a tužek na oči tak zainvestujte do kvalitního make-upu a fixačního spreje. Použijte podkladovou bázi a na ni pak naneste make-up. Počítejte s tím, že by vám měl na obličeji vydržet po celý den, také se pravděpodobně během této doby nejednou zapotíte. Proto celý make-up nezapomeňte zafixovat speciálním fixačním sprejem na make-up. Díky tomu z vás make-up nepoteče jako dortová poleva a nebudete se lesknout, ani když se začnete během focení na sluníčku potit.

Nahé líčení pro letní měsíce

V létě používejte výhradně světlejší a nenápadnější líčení. Nahé líčení je navíc obrovským hitem, i když se budete chtít svými stíny sladit s šaty, využívejte k tomu světlejších odstínů. Budete vypadat skvěle a přitom přirozeně a nebudete se muset obávat, že svým líčením trumfnete i nevěstu. Raději se pak zaměřte na své rty, ty mohou být výraznější. Vyberte si rtěnku podle toho, jak jste oblečená, klidně zvolte ale i pleťový odstín. Rtěnku volte vždy matnou, ne lesklou. Mnohem déle vydrží.

Být družičkou je pocta.

Zdroj foto: pixabay.com

Autor

Komentáře k článku