Tip na vánoční dárek – Koloběžky pro dospělé zažívají boom

0

Zatímco někdo nakupuje dárky již v létě, jiný mávne rukou a řekne si, že času je ještě dost. Ono velmi záleží také na tom, co chce člověk kupovat za dárky. My pro vás máme dnes jeden tip – koloběžky pro dospělé.

Koloběžky zažívají už nějakou dobu boom. Nejsou zase tak úplnou novinkou, ale v poslední době přibývá prodejců a různých značek. Pravdou je, že když už koloběžku, tak opravdu kvalitní od nějaké společnosti, která má dobré recenze.

Když už koloběžku, tak kvalitní

Zapomeňte na levné koloběžky z obchodních řetězců. Ty mohou být značně nebezpečné. Člověku to dojde teprve ve chvíli, kdy sviští poměrně vysokou rychlostí z kopce či jede někam dál a dopadne to tak, že nakonec musí po svých s koloběžkou na zádech. Koloběžka není jen moderní zábava, ale i zodpovědný přístup k bezpečí a zdraví. Tudíž by se mělo jednat o koloběžku kvalitní včetně kompletní výbavy, kde patří i helma.

Kolik taková koloběžka stojí?

Obyčejnou koloběžku koupíte klidně za 2500 Kč, ale tady nemůže být řeč o bytelnosti, kvalitě a bezpečí. To jsou právě zmiňované koloběžky z obchodních řetězců. Samozřejmě nemůžeme hanit levnější koloběžky a nabádat k utrácení velkého množství financí. Nicméně počítejte s tím, že za kvalitní koloběžku zaplatíte přibližně 8 tisíc a více. To už je opravdu hodně nákladný dárek. Proto začínejte odkládat už nyní. Ke kvalitním značkám patří například Kostka, Yedoo, Mibo a další. Určitě se vyplatí navštívit nějaké internetové stránky zabývající se přímo koloběžkami. Počet nadšenců roste a s ním i různé blogy na toto téma, kde se dozvíte vše potřebné.

Dárek, který podpoří zdraví

Pravdou je, že jde skutečně o velmi nákladný dárek. Nicméně ten, komu ji věnujete, bude žít zdravějším stylem. Mnoho lidí dnes používá koloběžku namísto městské hromadné dopravy. Dojet se s ní dá jak do práce, tak obchodu. Zvlášť bydlíte-li na malém městě, kde máte vše z ruky. Je skladná, lehká, praktická. Dokonce ji doporučují lékaři i jako rehabilitační pomůcku a jako prevenci proti bolestem zad.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku