Svatební boty – Jak si mám vybrat ten správný model, aby ladil s mými svatebními šaty?

0

Jestliže vás čeká svatební den, bude to chtít nejen trendy šaty, ale také módní obuv. A právě na tu se na následujících řádcích zaměříme. Prozradíme vám, jaké modely dámské svatební obuvi právě frčí a také to, jak jednotlivé kousky vkusně zakomponovat do outfitu na váš den D. Inspirace je tu pro vás!

Jaké modely svatební obuvi právě frčí?

V letošní sezóně budou v kurzu zejména dámské sandály na vyšší platformě. Tyto boty mají mnoho předností, jsou nejen vysoce módní, ale také velmi pohodlné. Vsadit pak můžete i na dámské lodičky nebo na obuv na sloupových podpatcích. Také vyšší jehly budou v kurzu, ale tady zpozorněte. Jestli si nejste na vyšších a úzkých podpatcích příliš jisté, raději se jim v den vaší svatby obloukem vyhněte. Právě na svatbě se jistě chcete vyhnout nepříjemnému faux pas. Pokud jste však na chůzi na jehlových podpatcích zvyklé, nic vám nebrání je zařadit i do letošního svatebního outfitu. Pokud plánujete svatbu v méně formálním prostředí, můžete si k šatům nazout i nízké baleríny nebo dokonce sneakers. Ano, čtete správně. V dnešních dnech se velmi často můžeme setkat u nevěst také s bílými či s krémovými sneakers pod svatebními šaty. O tom, jak výše zmíněné kousky zakomponovat do svatebního outfitu, si povíme více níže. Jednotlivé modely obuvi lze sehnat např. v prodejnách CCC. Zde si přijde na své každá nastávající nevěsta.

Jaké barvy na svatební obuvi budou letos in a jak tyto boty sladit s šaty?

V letošní sezóně budou v kurzu především přírodní a pastelové odstíny barev. Nemusíte se tedy nutně zaměřit pouze na bílou barvu, která je však se svatbou samozřejmě odjakživa spjatá. I tu tedy můžete zařadit na váš seznam. K čistě bílým šatům se vám tedy budou hodit nejen sněhové, ale také krémové či tělové lodičky. Jestliže máte na svých svatebních šatech třpytivé detaily, můžete je pak nechat vyniknout i na vaší obuvi. Tyto kousky navíc vkusně sladíte dále i se svými dalšími šperky v svatebním outfitu. Může se jednat o prsteny, ale také o hodinky nebo o náramky a o náušnice. Dobré pak bude, když vaše doplňky a boty ve svatebním outfitu budou dokonale ladit. A to nejen svou barvou, ale také svojí strukturou. Vhodné je i to, aby byly jednotlivé doplňky a boty v outfitu vyrobené pokud možno ze stejného materiálu. Tím se celý svatební outfit vkusně sjednotí a bude působit elegantně a harmonicky. O to nám přeci celou dobu jde. Ke krémovým šatům na svatbu můžete nazout i svatební boty v pastelových odstínech. Také dámské boty vhodné na svatbu v pastelových tónech mohou ženy nakoupit na e-shopu CCC. Tady to bude letos sázka na jistotu.

Z jakého materiálu letos volit svatební boty?

Jestliže hledáte trendy obuv, kterou budete moci nosit také po svatbě, můžeme vám doporučit tu koženou. Dámské kožené boty na svatbu mají mnoho výhod. Jsou velmi pohodlné a prodyšné. Dále jsou i tzv. udržitelné. Ve svatebním outfitu se kožené boty perfektně kombinují i s koženým psaníčkem na zlatém řetízku. Kvalitní a zároveň módní kožené boty na svatbu mohou dámy sehnat i v kamenných prodejnách CCC. S výběrem vám zde poradí ochotný personál.

Zdroj fotografií: unsplash.com

Autor

Komentáře k článku