„Stodvacítka“ – nevšední dárek k maturitě

0

Nebojte se, nechceme vám radit, abyste svému dítěti koupili za úspěšně složenou maturitní zkoušku starou ojetou škodovku stodvacítku! Na mysli máme něco zcela jiného – sice je to také stylové a praktické, ale jedná se o více spolehlivý a využitelný dárek: matraci s ne zcela běžnou šířkou 120 cm. Vsaďte se, že ji váš teenager určitě ocení.

Portrait of a student  girl studying at library

Portrait of a student girl studying at library

Překvapte svého maturanta novou matrací

Maturitní zkouška je velmi významným mezníkem v životě každého člověka. Ne nadarmo se často označuje jako „zkouška dospělosti“. Studenti se po jejím složení cítí dospělejší, samostatnější a svobodnější. Ale není úplně zadarmo – stojí hodně nervů, času stráveným nad učením a energie. A to už si zaslouží pořádnou odměnu. Buďte originální a věnujte svému maturantovi novou matraci! Určitě ji využije častěji než zlatý řetízek, a vydrží déle než nový tablet nebo mobil.

Zásady, které byste při výběru měli dodržovat

Stodvacítka matrace je v podstatě stejná matrace jako ostatní, jen s větší šířkou. A právě v šířce je její kouzlo. Je to jakoby jedna a půl postele, která dovolí svému majiteli pořádně se roztáhnout, pohodlně si číst, dívat se na televizi, pracovat na notebooku anebo uložit nečekanou noční návštěvu. Je větší než běžná postel, ale užší než manželská. Ve studentských pokojích nachází čím dál větší oblibu.

  • Matrace pro teenagery by měla být spíše tužší, aby podepřela jejich rychle rostoucí páteř.
  • Chcete-li vašemu maturantovi dopřát skutečně pohodlí a máte pocit, že už se do výšky moc nevytahuje, vyberte mu matraci s anatomickými zónami. Jeho svaly a klouby si odpočinou a naberou sílu pro další den.
  • Velmi důležitá je elasticita a prodyšnost matrace.
  • Určitě trvejte na matraci se snímatelným a pratelným potahem. V ideálním případě by měl být dělitelný na dvě poloviny, protože manipulace s tak širokým kusem nábytku není úplně snadná.
  • Aby vám matrace dlouho vydržela, požadujte vysokou kvalitu materiálů a precizní zpracování. Všímejte si veškerých detailů.
sarka top (1)

Velmi oblíbená je sendvičová matrace Šárka top se zajímavým potahem.

Kdo vám pomůže vybrat tu pravou?

Při výběru matrace se obraťte na odborníky, kteří rozumí svému oboru a dokážou vám poradit. Velký výběr „stodvacítek“ najdete v internetovém obchodě Matrace BEST. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte na infolinku 734 780 402, školený personál vám rád poradí. Přitom se nezapomeňte podívat také do sekce s moderními potahy a tipněte si, který motiv vašeho maturanta nejvíce zaujme.

Možná se vám na prvnípohled zdá „stodvacítka“ matrace jako ne příliš vhodný dárek k maturitě, ale zkuste se zeptat svého teenagera. Uvidíte, že se mu tento nápad bude líbit. Obzvlášť, když mu povolíte novou televizi do pokoje či občasné přespání kamarádů.

Autor

Komentáře k článku