Spravujte své dokumenty moderně a bezpečně díky elektronickému podpisu

0

Digitalizace prostupuje různorodé sféry života a stále častěji je možné vše vyřešit online přímo od počítače. Možná se vám ale už stalo, že jste potřebovali podepsat dokument, který jste ale měli pouze v elektronické podobě. To je samozřejmě problém, který se v minulosti obcházel tak, že se dokument jednoduše vytisknul, podepsal, naskenoval a odeslal – tím se ale prakticky vytratili veškeré výhody toho, že se daná věc dala řešit elektronicky.

Dnes už naštěstí existuje lepší řešení dostupné i vám – online podpis dokumentu, který nabízí česká platforma Signosoft. Na trhu už se pohybuje přes deset let a postupem času vyvinula a zdokonalila systém pro elektronické podepisování dokumentů, který dnes využívá celá řada firem se zvučnými jmény. Signosoft chce jít ale dál – a to přímo do českých domácností a nabídnout komfort a výhody elektronického podpisu každému.

Rychle, bezpečně, moderně

Signosoft není rozhodně žádným malým hráčem, pyšní se až 80% podílem na trhu, protože jejich produkt je skutečně unikátní svým snadným ovládáním, rychlým a intuitivním nastavením, a hlavně maximální bezpečností, která je bezpochyby zásadním požadavkem. Platforma má vlastní cloud, kde se ukládají veškeré podepisované dokumenty, takže se k nim snadno dostanete z kanceláře, ale třeba také z dovolené někde u moře. K dnešnímu dni již bylo přes platformu úspěšně podepsáno přes 10 milionů dokumentů, a i vy se můžete přidat k těm, kteří administrativu řeší snadno, rychle a online.

Jak to celé funguje?

Můžete mít jak digitální, tak i biometrický podpis, je jen na vás, co zvolíte. Klíčové je pečlivé zabezpečení, které brání možnému zneužití takto citlivých dat. Operace v aplikaci jsou pečlivě šifrované, takže vaše údaje jsou naprosto v bezpečí.

Registrujte se zdarma i vy, a využívejte moderní podpisové služby. Nyní máte prvních 5 dokumentů zdarma, ale brzy bude vydána verze, která bude dostupná zdarma pro každého.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Autor

Komentáře k článku