Co se bude nosit v létě 2018

0

Léto sotva skončilo a lehké blůzky vystřídaly huňaté svetry, ale mnoho žen už se zajímá, co bude IN následující léto. Ono to není od věci, protože to při úklidu šatní skříně a zazimování letních kousků pomůže usnadnit výběr oblečení, které si ponechat a které prodat či darovat.

Poradíme vám jen tolik, že pokud vaše stávající letní oblečení není flekaté, děravé a jiným způsobem nevhodné, vyhazovat nic nemusíte. I ze starého trička, pokud patříte k těm šikovnějším, můžete vyčarovat top s odhalenými rameny a volánkem. To už ale předbíháme, takže pěkně popořádku.

Topy s odhalenými rameny

Letos byly v kurzu topy s odhalenými rameny a ani příští léto tomu nebude jinak. To co především bude pro léto 2018 trendy, jsou kousky originální kousky, které jen tak na někom neuvidíte. Lidem se už přejídá toho, že si pořídí pěkný model, a poté jej spatří na dalších desíti osobách. Tudíž oprašte šicí stroj, nůžky a inspirujte se na internetu. I ze starého trička nebo košile je možné vytvořit parádní kousek a věřte, že takový na nikom jiném neuvidíte.

Košilové šaty

Máte ve své šatní skříni košili, ale k ničemu se vám nehodí? Pak ji použijte pro výrobu buď již zmiňovaného košilového topu s jedním odhaleným ramenem, případně na košilové šaty, které budou hitem. Stačí je už pouze doplnit o nějakou drobnost, jako je třeba zajímavý opasek.

Dírky v oblečení

Díry na riflích neunikly nejspíš pozornosti žádné ženy, která se zajímá o módu. Ovšem v kurzu nebudou pouze díry na riflích. Vystřihnout dírky lze i na tričku, topu, košili či mikině. Vidět dírky i na elegantním saku nebude rovněž nic výjimečného.

Výšivky a nápisy

Trend, který nelze jen tak přehlédnout, ať už se jedná o bundu, kalhoty, sukni nebo šaty. Výšivky a nápisy budou stejně žhavé, jako tomu bylo i letos. Pokud jste si tohoto trendu nestihly užít milé dámy, máte ještě možnost v létě 2018.

Ustřižené mikiny a trička

Znovu se dostáváme k nůžkám, tentokrát nebudete potřebovat ani šicí stroj. Máte-li doma nějaká ta stará trička a mikiny, pak stačí drobná úprava. Ustřihnout rukávy dle délky, která vám vyhovuje a mikinu pár centimetrů nad pasem.

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku