Proč zařadit do svého jídelníčku asijské potraviny?

0

V dnešní uspěchané době nemají hospodyňky čas na dlouhé vaření a přípravu tradičních českých jídel. Není divu. Jejich přípravě je náročná, a především se po nich snadno a rychle tloustne. Pokud byste chtěli udělat něco pro své zdraví a ušetřit volné chvíle pro svou rodinu, vyzkoušejte asijskou kuchyni

Asijská jídla voní čerstvostí, patří do nich spousta zeleniny, mnohdy se připravují na páře a neobsahují zbytečné množství cukru. Často se u nich využívá metoda expresního opečení. Samozřejmě nesmí scházet rýže, sójová omáčka, kari pasta, sušené houby nebo ostřejší kořenící směsi. Možná si to na první pohled neuvědomíte, ale jedná se o zdraví prospěšné suroviny, díky nimž je jídlo lahodné.

Jezte v klidu!

Asijské potraviny od firmy F. W. Tandoori jsou volně dostupné a není problém je sehnat. Když správně zkombinujete všechny suroviny, dokonalé menu bude během chvíle na stole. Poté vám zbude vám zbude více času na rodinu či koníčky. Můžete si být jistí, že jste svým blízkým podali pokrm, který je zdravý. Vsaďte třeba na sushi nebo rýžové nudle s osmahlým kuřecím masem. Dámy si oblíbí asijské potraviny, jako jsou bylinky, rýžové odvary a zelený čaj pro jejich blahodárné účinky. Díky tomu vypadají Asiatky stále mladě a nikdo si netroufne hádat jim jejich skutečný věk. Zmiňované produkty obsahují vitamíny antioxidanty C a E. Když si přidáte do jídelníčku také ryby a mořské plody obsahující nenasycené mastné kyseliny, vaše kondice i pokožka bude pevné jako nikdy.

Buďte kreativní

Je skvělé, že existuje e-shopy, kde si můžete objednat kvalitní asijské potraviny, jako jsou konzervovaná zelenina a sušené houby, marinovací a pikantní omáčky, oleje, rýži, těstoviny nebo oleje. Po ruce budete mít všechny ingredience, z nichž uvaříte oběd nabitý vitamíny, které vaše tělo potřebuje v jakémkoliv ročním období.

Zdroj náhledových obrázků: fwtandoori.cz

Autor

Komentáře k článku